KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Koniec kwarantanny dla uczestników sesji w Łaskarzewie

Dodano:
garwolin - Koniec kwarantanny dla uczestników sesji w Łaskarzewie

Radni, pracownicy Urzędu Miasta Łaskarzew, uczestnicy komisji i sesji RM Łaskarzew nie przebywają już w kwarantannie. Uczestnicy posiedzeń, które miały miejsce w dniach 23 i 24 czerwca mają negatywne wyniki testów na obecność koronawirusa.


Poseł PiS Grzegorz Woźniak, burmistrz Łaskarzewa Anna Laskowska i wszyscy radni rady miasta Łaskarzew trafili na kwarantannę. Izolowani byli też członkowie rodzin radnych, osoby biorące udział w sesji rady miasta Łaskarzew i rodziny osób biorących udział w sesji w dniu 24 czerwca. Łącznie było to 100 osób. To efekt testu na obecność koronawirusa w organizmie, jaki przed operacją na zlecenie szpitala zrobiła sobie radna miasta Łaskarzew. Gdyby nie test, nawet by nie wiedziała, że ma koronawirusa.

Po testach jakie odbyły się w dniach 30-1 lipca, część osób już w piątek wróciła do pracy, druga część od soboty mogła już normalnie funkcjonować. Rodziny osób, które uczestniczyły w sesji, nie przechodziły testów.

Radna RM Łaskarzew nie ma żadnych objawów choroby.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Tylko Trzaskowski nas wyzwoli. (, #IP e029c67916) Odpowiedz

Teraz powinni zrobić spotkanie sympatyków PIS. Najlepiej w kościele. W kolegiacie koniecznie. I przyjąć komunię jak na prawdziwych katolików przystało.

Rysio (, #IP eb09cfdf4d) Odpowiedz

To poseł Tchórzewski też był na kwarantannie? Ciekawe!!!!!

Marley (, #IP aa75fe3765) Odpowiedz

A absurd polega na tym, że uczestnicy sesji już zwolnieni z kwarantanny, a ich rodziny muszą odsiedzieć swoje, bo nie byli i nie będą testowani. Czy nie debilizm? I jeszcze wszyscy robią mądre lub zatroskane miny i udają, że tak trzeba, bezpieczeństwo i inne pierdu pierdu. Srandemia.

Na poważnie. (, #IP 11a9f938b5) Odpowiedz

To ma taki sam sens jak i istnienie całej instytucji sanepidu. Po miesiącu pandemi pani w sanepidzie mówi że uczą się nowej sytuacji. Może jeszcze się uczą?

(, #IP 4c79537779) Odpowiedz

To jest jedna wielka ściema ratownik medyczny wszedł do sklepu bez maski i jemu Pani w sklepie nic nie powiedziała a do mnie kiedy też byłam bez maski wyskoczyła z ryjem