KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Krogulca

Dodano:
garwolin - Policjanci poszukują zaginionego Andrzeja Krogulca

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie poszukują zaginionego 45-letniego Andrzeja Krogulca, lat 45, zamieszkałego w Kochowie, gm. Maciejowice.


Rysopis zaginionego: Wiek 45 lat, wzrost 180 cm, waga ok. 85 kg, średniej budowy ciała, włosy blond krótkie.

UBRANY BYŁ:
W koszulkę koloru granatowego z szarą oblamówką, bawełniane spodenki do kolan koloru szarego z suwakami, czarne klapki z niebieskimi wkładkami.
Z posiadanych informacji wynika, że w dniu 3.07.2020r. mężczyzna wyszedł z mieszkania w Warszawie na ul. Stalowej, gdzie dokonywał prac remontowych. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.
Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu osoby zaginionej prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie osobiście lub telefonicznie pod numer telefonu: 47 7075 200 bądź z najbliższą jednostką policji nr 112.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.