KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Izdebniku. Motocyklista w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek w Izdebniku. Motocyklista w szpitalu

7 lipca w Izdebniku 60-letni kierowca renaulta, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 19-letniemu motocykliście. W wyniku zderzenia, motocyklista trafił do szpitala.

- Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w dniu 7 lipca w Izdebniku około godziny 15.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 60-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierując samochodem marki Renault nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu, na skutek czego doszło do zderzenia z motocyklistą. 19-letni kierowca jednośladu trafił do szpitala, a kierowcy samochodu zostało zatrzymane prawo jazdy. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie – informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.

zdjęcie: archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.