KurierGarwoliński.pl

Kiermasz Lemar

Wiadomości z Garwolina

Najechał na cztery auta stojąca w korku. Jedna osoba w szpitalu

Dodano:
garwolin - Najechał na cztery auta stojąca w korku. Jedna osoba w szpitalu

W niedzielę na S17 w miejscowości Gocław doszło do zderzenia czterech aut osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala.

- Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w dniu 12 lipca na drodze S 17 na wysokości miejscowości Gocław około godziny 19.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 40-letni mieszkaniec powiatu kolskiego, kierując samochodem marki Mercedes, najechał na stojące w korku cztery pojazdy marki Audi, Mitsubishi, Honda i Opel. 20-letni kierowca Audi trafił do szpitala, a kierowcy samochodu Mercedes zostało zatrzymane prawo jazdy. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Posterunku Policji w Pilawie – informuje asp. szt. Marek Kapusta z KPP w Garwolinie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.

zdjęcie z: archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.