Rozrywka | Kultura Garwolin

Lato w Mieście 2020 - sierpień

Dodano:
garwolin - Lato w Mieście 2020 - sierpień

Wakacje w pełni, a wraz z nimi oferta zajęć Centrum Sportu i Kultury. W nieco zmienionej formie, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa, w mniejszych grupach, ale za to z wielką energią i mnóstwem pomysłów trwa akcja „Lato w mieście”. Sprawdźcie propozycję na sierpień.


W tegorocznej akcji „Lato w mieście” jest okazja do rozwijania swoich talentów i pobudzenia wyobraźni, do aktywnego i radosnego spędzania czasu. Oprócz warsztatów twórczych można wskoczyć do wody, a także obejrzeć film na dużym ekranie.

WARSZTATY Z WYOBRAŹNIĄ


Szalone zwierzaki

Po wielkiej lipcowej zabawie z kolorami i zaklinaniu pogody poprzez kije deszczowe przyszedł czas na spotkanie ze światem zwierząt. Zajęcia pt. „Szalone zwierzaki” to kreatywne zabawy z tektury falistej. Będzie twórczo, wesoło i na pewno z wielką wyobraźnią. Spotkanie odbędzie się 11 sierpnia – jeśli pogoda pozwoli, w ogrodzie Centrum Sportu i Kultury.

Ceramika i plastyka

Miłośnicy lepienia w glinie mogą skorzystać ze spotkań „Co w glinie piszczy?”, które będą się odbywały w pracowni ceramiki w środy. Z uwagi na obostrzenia sanitarne w zajęciach może uczestniczyć maksymalnie 6 osób. Tajniki gniecenia, wyciskania i szkliwienia odkryje przed dziećmi wykwalifikowany instruktor. Podobnie w małych grupach będzie można pracować w czwartki w pracowni plastycznej. Podczas warsztatów „Zielono mi” w świat wspaniałych rysunków i obrazów dzieci poniesie ich własna wyobraźnia, odpowiednio prowadzona ręka i bystre oko. Zajęcia w pracowni ceramiki odbędą się 12 i 19 sierpnia, a w pracowni plastycznej 13 i 20 sierpnia.

REKLAMA:


Mali fotografowie


W lipcu uczestnicy warsztatów poznawali tajemnice fotografii podczas spacerów wzdłuż rzeki Wilgi. W sierpniu „Mali fotografowie” także wyruszą w pieszą podróż, by szukać inspiracji i szlifować swoje umiejętności. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 10. roku życia. Nie ma żadnych wymagań sprzętowych. Uczestnicy mogą korzystać z aparatów w telefonie. Przy współpracy z instruktorem nauczą się uważnie patrzeć i zatrzymywać piękne momenty w kadrze. Warsztaty odbędą się 18 sierpnia.

Wszystkie warsztaty są płatne. Koszt jednego spotkania dla jednego uczestnika to 20 zł. Zapisy na zajęcia przyjmowane są wyłącznie drogą mailową: promocja@csik.garwolin.pl – w tytule wiadmości należy wpisać: Lato w mieście. Opłaty należy dokonać w sekretariacie CSiK lub przelewem na konto dopiero po otrzymaniu wiadomości zwrotnej o przyjęciu dziecka na zajęcia.

CZARNE I BIAŁE

Jak co roku dzieci i młodzież mają szansę poczuć magię muzyki. W Małym Domku od 15 lipca do końca sierpnia w środy, czwartki i piątki odbywać się będą indywidualne zajęcia nauki lub doskonalenia gry na instrumentach klawiszowych. Zapisy na zajęcia u prowadzącego warsztaty Juliana Czaporowskiego, wyłącznie telefonicznie pod numerem: 668 377 768. Koszt zajęć – 30 zł.

HOP DO WODY! SZKOŁA PŁYWANIA „GARWOLANKA”


Lato to również pełnia sezonu pływackiego. 20 czerwca ponownie została otwarta pływalnia. W ramach akcji „Lato w mieście” mieszkańcy mają możliwość korzystania z indywidualnych i grupowych zajęć z nauki i doskonalenia pływania w ramach prowadzonej Szkoły Pływania „Garwolanka”. Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numerem tel. 25 684 35 66 wew. 29 lub kom. 797 807 882 oraz drogą mailową:szkola@garwolanka.com.pl

Przez całe wakacje dzieci i młodzież mogą skorzystać z promocji cenowej i za bilet wstępu zapłacić 7 zł.

BAJKOWE LATO Z KINEM WILGA

Doskonałą formą rozrywki i wypoczynku jest też kino. W wakacyjnym repertuarze dzieci odnajdą zabawne, pełne przygód i przedziwnych perypetii historie bohaterów filmowych bajek. W sierpniu Kino „Wilga” pokaże między innymi filmy: „Scooby-Doo”, „Król Lew”, „Turu. W pogoni za sławą”, „Samsam” i „Zwierzogród”. Szczegółowe informacje o godzinach projekcji, cenach biletów i bezpieczeństwie sanitarnym znajdują się na stronie www.csik.garwolin.pl w zakładce Kino „Wilga”.

Wszystkie zajęcia z dziećmi odbywać się będą z zachowaniem wszelkich środków ostrożności tak, by zapewnić bezpieczeństwo dla uczestników i prowadzących.

Zobacz plakat

Regulamin akcji „Lato w mieście”

Formularz zapisówOdwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.