Garwolin Sport

1 sierpnia Wilga Garwolin zagra z Mazovią

Dodano:
garwolin - 1 sierpnia Wilga Garwolin zagra z Mazovią

W najbliższą sobotę 1 sierpnia o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim przy Sportowej 34 w Garwolinie, GKS Wilga Garwolin meczem z Mazovia Mińsk Mazowiecki rozpocznie sezon 2020/21 w IV Lidze mazowieckiej grupa: Radom, Siedlce.

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną w kraju, zagrożenia zarażeniami COVID-19 Mazowiecki Związek Piłki Nożnej wprowadził limity uczestników we wszystkich prowadzonych przez siebie klasach rozgrywkowych dodatkowo wszystkie mecze będą rozgrywane bez udziału kibiców zespołu gości.

W Garwolinie do sprzedania pozostała niewielka pula biletów (70-75) na sobotnie spotkanie Wilgi, które będzie można nabyć w dniu meczu w biurze klubu od godziny 10:00 do 12:00, cena biletu 10 zł. (aby zakupić bilet należy podać adres, PESEL, adres zamieszkania).

Pierwszeństwo nabycia biletów będą mieć Członkowie Klubu. Jeden kibic może zakupić dwa bilety. Zgodnie z wytycznymi MZPN nie sprzedajemy biletów kibicom gości.
INFORMACJA DODATKOWA

REKLAMA:


W związku z nadal obowiązującym stanem epidemii podczas najbliższych meczów IV ligi będą obowiązywać zasady reżimu sanitarnego. Każdy kibic wchodzący na stadion musi przestrzegać obowiązujących zasad.

1. Podczas meczu kibice będą mogli zajmować ograniczoną ilość miejsc.
2. Kibice muszą realizować obowiązek zakrywania ust oraz nosa do czasu zajęcia miejsc siedzących oraz podczas poruszenia się po terenie obiektu.
3. Kibice zobowiązani są do zachowania bezpiecznej dwumetrowej odległości od innych. Obowiązek ten, nie dotyczy kibiców zamieszkujących wspólnie gospodarstwo domowe, widza, który uczestniczy w meczu z dzieckiem poniżej 13. roku życia oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.
5. Zakaz uczestnictwa w meczu wykazujących symptomy zakażenia wirusem SARS-CoV-2, takich jak: gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni i gardła, katar, biegunka, ból brzucha, wymioty, pogorszenie smaku lub węchu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.