Wiadomości z Garwolina

Wypadek na S17 w Trojanowie. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dodano:
garwolin - Wypadek na S17 w Trojanowie. Dwie osoby trafiły do szpitala

W dniu 2 sierpnia 2020 o godz. 19:15 na trasie S17, na wysokości miejscowości Trojanów doszło do wypadku. Dwie osoby trafiły do szpitala.

- W dniu 2 sierpnia 2020 o godz. 19:15 na trasie S17, na wysokości miejscowości Trojanów doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący s. Fiat Uno (39-letni mężczyzna mieszkaniec Warszawy) uderzył w tył pojazdu ciężarowego Mercedes Benz wraz z naczepą (kierowany przez 57-letniego mieszkańca Bystrzycy). Kierowcy zbadani na trzeźwość - kierowca z Fiata Uno 0.07 mg/l, kierowca ciężarówki 0,00 mg/l. Dwie pasażerki fiata zostały przewiezione z obrażeniami do szpitala. Jedną zwolniono do domu, druga pozostała w szpitalu. Postępowanie prowadzi PP Trojanów – informuje Małgorzata Pychner z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.