Wiadomości z Garwolina

Złote gody w gminie Wilga

Dodano:
garwolin - Złote gody w gminie Wilga

W dniu 30 lipca 2020 roku w Wildze odbyła się uroczystość wręczenia medali „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” parom małżeńskim, które pięćdziesiąt lat temu zawarły związek małżeński.

 Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele pw. Wniebowzięcia NMP, której przewodniczył ksiądz Adam Karcz. Następnie w Urzędzie Gminy Wilga, wójt Bogumiła Głaszczka, w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonała dekoracji medalami dostojnych Jubilatów.
Wójt pod adresem par skierowała słowa uznania i podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie oraz za piękny przykład dla młodego pokolenia. Oprócz medali zostały także wręczone pamiątkowe dyplomy, upominki i kwiaty. Wzniesiono także toast za zdrowie Jubilatów.

REKLAMA:


- Pragniemy złożyć państwu z serca płynące gratulacje i życzenia. Życzymy wam, drodzy jubilaci wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności. Życzymy spokoju i życzliwości ludzkiej, a także tego byście doczekali wspólnie kolejnych pięknych jubileuszy. Składamy serdeczne podziękowania parom za przyjęcie zaproszenia i wspólne świętowanie tego szczególnego jubileuszu – mówiła do zgromadzonych Bogumiła Głaszczka.

Odznaczone pary to:
1.Barbara i Walenty Gozdalik
2. Krystyna i Paweł Lewandowscy
3. Marianna i Henryk Osiadacz
4. Krystyna i Stanisław Piechota
5. Janina i Wojciech Płodowscy
6. Teresa i Edward Sławińscy


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 24

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.