Wiadomości z Garwolina

Dwa wypadki w minionym tygodniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Dodano:
garwolin - Dwa wypadki w minionym tygodniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci odnotowali 2 wypadki drogowe, w wyniku których dwie osoby trafiły do szpitala. Funkcjonariusze obsługiwali 21 kolizji drogowych.

zdjęcie poglądowe


Zderzenie seata z jednośladem
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło w poniedziałek 14 września w Pilawie na ul. Al. Wyzwolenia po godzinie 14.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 46-letnia kobieta kierująca samochodem marki Seat nie zachowała bezpiecznego odstępu podczas wyprzedzania rowerzysty, doprowadzając do jego potrącenia. 46-letni mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Posterunku Policji w Pilawie.

REKLAMA:


Zderzenie samochodu osobowego i motocykla
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w sobotę 19 września w miejscowości Jagodne około godziny 15.30. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 31-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Honda podczas wykonywania manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zajechał drogę innemu motocykliście. 26-letni kierowca jednośladu marki Honda został przetransportowany do szpitala. Uczestnicy zdarzenia trzeźwi. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.