Wiadomości z Garwolina

Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (14 - 20 września 2020r.)

Dodano:
garwolin - Kronika zdarzeń Komendy Powiatowej PSP w Garwolinie (14 - 20 września 2020r.)

Działania strażaków z powiatu garwolińskiego w minionym tygodniu.


16 września 2020 r.

Drzewo na drodze w miejscowości Oronne

Po godzinie 4.00 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o konarze drzewa blokującym drogę w miejscowości Oronne. Działania zastępu OSP Maciejowice polegały na usunięciu drzewa z jezdni na pobocze. Działania trwały około pół godziny.

17 września 2020 r.

Sarna uwięziona w ogrodzeniu posesji w Garwolinie

Przed godziną 16 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o sarnie uwięzionej w ogrodzeniu na posesji przy ulicy Marmurowej w Garwolinie. Działania straży pożarnej trwające pół godziny doprowadziły do uwolnienia zwierzęcia.

REKLAMA:


19 wrzesień 2020 r.

Zderzenie motocykla z samochodem osobowym w miejscowości Jagodne

Po godzinie 15 do Stanowiska Kierowania PSP w Garwolinie wpłynęła informacja o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jagodne, w którym uczestniczył motocykl i samochód osobowy. Działania zastępów straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Pomocy medycznej poszkodowanemu kierowcy motocykla udzielił zespół ratownictwa medycznego. W działaniach udział brały dwa zastępy OSP oraz jeden zastęp PSP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.