Rozrywka | Kultura Garwolin

SezON 2020/2021 - Włącz się w sport i kulturę!

Dodano:
garwolin - SezON 2020/2021 - Włącz się w sport i kulturę!

Warsztaty ceramiki i zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupy teatralne rozwijające młode talenty i pasje do teatru młodych duchem. Ognisko muzyczne, Klub Seniora, spotkania ze sztuką w Galerii Kotłownia i z filmem w Kinie Wilga. Koncerty, konkursy i festiwale. A dla równowagi pływanie, joga, fitness, siłownia. Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie rozpoczyna nowy sezon i zachęca do włączenia się - w sport i kulturę.

- To z pewnością będzie sezon inny niż wszystkie poprzednie, ale mamy nadzieję, że mimo trudności i ograniczeń znów uda nam się spotykać z publicznością, z mieszkańcami. W mniejszym gronie, ale, co dla nas najważniejsze, w realnej, a nie wirtualnej rzeczywistości. Zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach naszych sekcji stałych, do udziału w wydarzeniach kulturalnych i sportowych, do odwiedzania kina, galerii i pływalni – mówi Jarosław Kargol, dyrektor Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie.

Rozwiń skrzydła! Dołącz do sekcji
Nieważne, ile ma się lat, na rozwój pasji i zainteresowań, a także na szlifowanie własnego talentu, nigdy nie jest za późno. Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie ma swojej ofercie zajęcia zarówno dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prężnie działające grupy teatralne – Teatr Rękawiczka, Teatr O!Mamy i Teatr Tymczasem zapraszają na wspólną przygodę z aktorstwem. Ci, którym muzyka w duszy gra mogą skorzystać z nauki gry na instrumentach klawiszowych w ognisku muzycznym lub oddać swój głos do Chóru Miasta Garwolina. Plastycznie uzdolnieni powinni koniecznie zajrzeć do Strefy Ciepła – pracowni ceramiki oraz do Atelier Sztuki – pracowni plastycznej. Tym, którzy odkryli w sobie miłość do fotografii na pewno spodobają się spotkania FotoKlubu, a w Klubie Seniora każdy, kto ukończył 60 lat, znajdzie przestrzeń dla siebie i swoich zainteresowań, a także towarzyszy w działaniu. Szczegółowe informacje na temat działania sekcji oraz terminów spotkań są dostępne na www.csik.garwolin.pl w zakładce Dom Kultury.

REKLAMA:


W zdrowym ciele zdrowy duch!
Prawda bardzo stara i niezwykle aktualna. Pływalnia Miejska Garwolanka zaprasza wszystkich chcących się zrelaksować, a także tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności pływackie. Szkoła Pływania Garwolanka oferuje zajęcia indywidualne i grupowe prowadzone na różnych stopniach zaawansowania uczestników. Dwa razy w tygodniu można też spróbować swoich sił na zajęciach aqua fitnessu. Ale Garwolanka to nie tylko woda. Na spragnionych treningu czeka siłownia wyposażona w sprzęt siłowy i aerobowy, a także zajęcia fitness i jogi. CSiK ma swojej ofercie korty tenisowe, boiska sportowe oraz halę sportową przy ul. Żwirki i Wigury 16. Pełną ofertę Pływalni Miejskiej Garwolanka można znaleźć na www.garwolanka.com.pl

Włącz się!

Centrum Sportu i Kultury zachęca do włączenia się w życie kulturalne i sportowe miasta, a także do włączenia w swoje życie sportu i kultury. Comiesięczne wystawy w Galerii Kotłownia to okazja do bliskiego spotkania ze sztuką, poznania różnych jej dziedzin, porozmawiania z artystami.
Kino Wilga zaprasza na filmowe premiery. W repertuarze co tydzień znaleźć można zarówno coś dla najmłodszych, jak i dorosłych widzów. Po wakacyjnej przerwie wraca także uwielbiane przez panie „Kino w Szpilkach”. Zawsze aktualny repertuar wraz z możliwością zakupu biletów online jest dostępny na stronie internetowej www.csik.garwolin.pl w zakładce Kino Wilga.
W tym sezonie nie zabraknie koncertów, spektakli, konkursów, festiwali i wydarzeń sportowych. Wszystko szyte na miarę zupełnie nowych okoliczności i aktualnych możliwości.

Wszystkie informacje o najnowszych wydarzeniach można znaleźć na www.csik.garwolin.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.