Wiadomości z Garwolina

Wilk w okolicy Pasternika!

Dodano:
garwolin - Wilk w okolicy Pasternika!

Czytelnik Maciej, zajmujący się fotografowaniem przyrody przysłał nam zdjęcie wilka, którego udało mu się sfotografować w okolicy miejscowości Pasternik (gm. Maciejowice).

„Przesyłam dwa zdjęcia wilka, który zaskoczył mnie kiedy zmieniałem miejsce zasiadki z aparatem. Zdjęcia słabej jakości gdyż miałem już schowany aparat i szybko go złapałem jak tylko usłyszałem plusk w wodzie i strzeliłem dwa zdjęcia na szybko. Wilk był po naszej stronie Wisły i przechodził przez wodę o głębokości ok 10cm na wyspę” - napisał w korespondencji do KG Czytelnik Maciej Zawadka.

Panu Maciejowi dziękujemy za przesłany materiał i gratulujemy niecodziennych zdjęć!REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Sanepid z holistyką. (, #IP d4b5e69d05) Odpowiedz

Na fotce CoVid. Niby jest a go nima....

Zwierzyna z GPS (, #IP dbdc0aea46) Odpowiedz

Będzie więcej wilków ze względu na dziki teren. W gminie Maciejowice codziennie grasują sarenki, daniele, dziki i rożne ptactwo...

wilkolak (, #IP 57319f9c47) Odpowiedz

piekne zwierze jakie okazale mam nadzieje ze bedzie ich wiecej w naszych lasach

Natura 2000 (, #IP a537927223) Odpowiedz

Czmychną przed powszechnym spisem rolnym.