Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 27-09-2020r.

Dodano:

23 września

Garwolin

Nieznany sprawca, wykorzystując nieuwagę zgłaszającej w trakcie robienia zakupów na targowisku miejskim, z torebki dokonał kradzieży portfela z dokumentami i pieniędzmi. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Garwolin

Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego, dokonali zatrzymania 34-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Garwolin

Policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego, dokonali zatrzymania 28-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, poszukiwanego w celu ustalenia miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Kamiennej Górze.

REKLAMA:


24 września

Warszawa

Policjanci z wydziału kryminalnego, dokonali zatrzymania poszukiwanego listem gończym 41-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Izdebno
Do Szkoły Podstawowej w Izdebnie drogą elektroniczną wpłynęła wiadomość o podłożonym ładunku chemicznym, która okazała się nieprawdziwa.  

Wola Korycka Górna
Policjanci z Posterunku Policji w  Trojanowie, dokonali zatrzymania 38-letniego mieszkańca powiatu garwolińskiego, poszukiwanego w celu ustalenia miejsca pobytu przez Sąd Rejonowy dla Miasta Stołecznego Warszawy.

26 września

Garwolin

15-letni mieszkaniec Garwolina, powiadomił rodzinę, że chce popełnić samobójstwo i skoczy z dachu bloku mieszkalnego. Młody chłopak odnaleziony na osiedlu Romanówka, a następnie przetransportowany do specjalistycznego szpitala.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 272 interwencje, odnotowali 2 wypadki  i obsługiwali 36 kolizji drogowych. 

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.