Wiadomości z Garwolina

Miał 4 promile w wydychanym powietrzu! Doprowadził do dachowania pojazdu

Dodano:
garwolin - Miał 4 promile w wydychanym powietrzu! Doprowadził do dachowania pojazdu

Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierowców i dwóch którzy prowadzili pojazd bez uprawnień.

zdjęcie poglądowe

23 września, Garwolin

44-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Mercedes, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

26 września, Rębków

31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym ponad 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 31-latek stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

REKLAMA:


27 września, Samogoszcz
31-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Renault, nie stosując się do wyroku sądowego – zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

27 września, Oblin

41-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego, kierował samochodem marki Audi, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 41-latek uczestniczył w wypadku drogowym. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Maciejowicach.

Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.