Rozrywka | Kultura Garwolin

Śpiewnik Seweryna Krajewskiego

Dodano:
garwolin - Śpiewnik Seweryna Krajewskiego

Wspaniały repertuar w znakomitym wykonaniu – tak w skrócie można opisać koncert pt. „Śpiewnik Seweryna Krajewskiego”, który odbył się w niedzielę 11 października w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Żelechowie.


Podczas koncertu zabrzmiały najpiękniejsze piosenki Seweryna Krajewskiego, sięgając od czasów największej świetności Czerwonych Gitar, poprzez twórczość solową kompozytora, w tym utwory znane z filmów oraz napisane przez niego dla innych artystów.

Koncert wykonał zespół Ambitus Duo w składzie: Radosław Świderski (śpiew, gitara akustyczna) – znany bard, lider grupy Radek Blues Band, kompozytor, producent muzyczny, gitarzysta i wokalista o charyzmatycznej, ciepłej barwie głosu oraz Krzysztof Chromiński (fortepian) – pianista, kompozytor, aranżer, absolwent Akademii Muzycznych w Gdańsku i w Katowicach, laureat Nagrody Marszałka Województwa Mazowieckiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.

MGOK Żelechów

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

O proszę.W Żelechowie jak zwykle cos robią nawet mimo pandemii