Wiadomości z Garwolina

Zmarł Włodzimierz Dębowski

Dodano:
garwolin - Zmarł Włodzimierz Dębowski

W dniu 16 października odszedł sołtys sołectwa Miastków Kościelny, wieloletni pracownik służby zdrowia Włodzimierz Dębowski. Dziś o 14.00 miały się odbyć uroczystości pogrzebowe, jednak zostały odwołane.


Śp. Włodzimierz Dębowski przez ponad 40 lat był oddanym pracownikiem służby zdrowia. Pracował jako kierowca karetki w ZRM oraz Transporcie Medycznym w SP ZOZ Garwolin. Na co dzień był sołtysem Miastkowa i pracował jako społecznik, człowiek oddany i lubiany w środowisku, w którym się urodził, wychował i funkcjonował na rzecz jego mieszkańców. Zmarły oddał swoje życie do końca służąc i ratując ludzi. W ostatnim czasie był chory na COVID-19.

Prokuratura zleciła sekcję zwłok zmarłego. Pogrzeb, który miał się odbyć dziś został odwołany.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.