Wiadomości z Garwolina

Zderzenie BMW i toyoty na S17

Dodano:
garwolin - Zderzenie BMW i toyoty na S17

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło 14 października na drodze S 17 na wysokości Sulbin przed godziną 20 na pasie w kierunku Warszawy. Do szpitala trafiła jedna osoba.


Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło 14 października na drodze S 17 na wysokości Sulbin przed godziną 20 na pasie w kierunku Warszawy. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca samochodu marki BMW nie dostosował prędkości do warunków drogowych, wpadł w poślizg i uderzył w barierki ochronne. W samochód uderzył kierowca samochodu marki Toyota. 46-latek – kierowca toyoty podczas zabezpieczania miejsca zdarzenia został potrącony przez 61-letniego kierowcę samochodu marki Fiat. Potrącony z ogólnymi potłuczeniami został przetransportowany do szpitala, gdzie pozostał na obserwacji. Dokładne przyczyny i przebieg tego wypadku ustalają śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Policjanci apelują o rozwagę i szczególną ostrożność podczas poruszania się po drodze. Brawura, nadmierna prędkość i nieostrożność kierujących to główne przyczyny zdarzeń drogowych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.