Wiadomości z Garwolina

Kradli perfumy i wpadli w ręce policjantów

Dodano:
garwolin - Kradli perfumy i wpadli w ręce policjantów

W ręce garwolińskich policjantów trafili trzej mężczyźni w wieku 23, 31 i 35 lat podejrzani o kradzież perfum w jednej z garwolińskich drogerii. Cała trójka usłyszała już zarzut. Sprawa może mieć charakter rozwojowy gdyż policjanci otrzymują kolejne zgłoszenia o kradzieżach. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Garwolińscy kryminalni pracowali nad sprawą kradzieży perfum w jednej z drogerii na terenie Garwolina, do której doszło w poniedziałek. Łupem złodziei padły perfumy różnych marek o łącznej wartości blisko 1000 zł. Wizerunek sprawców zarejestrował sklepowy monitoring, a policjanci ustalili pojazd jakim poruszali się sprawcy. Wczoraj w centrum miasta policjanci zatrzymani złodziei, którzy podróżowali samochodem. Cała trójka została natychmiast zatrzymana. Okazali się nimi: 23- letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego oraz 31 i 35 – letni mieszkańcy powiatu zduńskowolskiego.

Jak ustalili policjanci cała trójka działała według ustalonego planu. Wszyscy usłyszeli już zarzut kradzieży. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa ma charakter rozwojowy. Funkcjonariusze zbierają materiał dowodowy i ustalają, czy podejrzani mieli związek z innymi podobnymi przestępstwami oraz gdzie trafiły skradzione perfumy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.