Wiadomości z Garwolina

Maja Borkowska może trafić na okładkę Polska The Times

Dodano:
garwolin - Maja Borkowska może trafić na okładkę Polska The Times

Maja Borkowska z powiatu garwolińskiego urodziła się z poważną wadą nóżki i stawu biodrowego. Przeszła operację i rehabilitacje by móc funkcjonować. Walka o sprawność dziewczynki ciągle trwa. Rodzice walczą o to, by dać dziecku jak najwięcej radości. Dziewczynka może wygrać konkurs ''Świąteczne Gwiazdeczki'' organizowany przez Polska The Times, znaleźć się na okładce czasopisma i wygrać cenne nagrody. Akcja ma kilka etapów, aż do etapu ogólnopolskiego, w którym są najbardziej atrakcyjne nagrody.

Spośród maluszków, dziewczynek i chłopców Czytelnicy Polska The Times wybiorą dzieci, które trafią na okładki świątecznego i noworocznego wydania gazety. Wszystkie przesłane zdjęcia ukażą się 7 grudnia w specjalnym dodatku do gazety z okazji Mikołajek. Na dzieci czeka mnóstwo nagród, a wśród nich vouchery na zakupy w sklepie SMYK i świąteczne, rodzinne sesje zdjęciowe.

Rozpoczyna się tegoroczna edycja tradycyjnej świątecznej akcji. Co roku okładki świątecznego i noworocznego wydania Polska The Times zdobią zdjęcia dzieci Czytelników.
- W tym roku będą to okładki szczególnie wyjątkowe. - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji "Świąteczne Gwiazdeczki". - Wszak w minionych miesiącach niestety więcej było smutnych, niż radosnych informacji na pierwszej stronie gazety. W świątecznym czasie radość i uśmiech przyniosą piękne zdjęcia najmłodszych. Taka publikacja to piękna rodzinna pamiątka.


Wszystkie przesłane zdjęcia
ukażą się w gazecie

Na łamy gazety trafią wszystkie zdjęcia przesłane w ramach akcji. Ukażą się one w poniedziałek, 7 grudnia w specjalnym, mikołajkowym dodatku gazety. Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze fotografie osobno w każdym mieście i powiecie naszego województwa, głosując w trzech kategoriach: maluszki do 2 roku życia, dziewczynki i chłopcy.
Na okładki gazety trafią dzieci, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa (biorąc pod uwagę wszystkie głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach). Wezmą one udział w dodatkowej sesji fotograficznej. Wspólne zdjęcie dziewczynki i chłopca ukaże się na pierwszej stronie gazety grudniu w świątecznym wydaniu, a zdjęcie maluszka ozdobi okładkę noworocznego wydania gazety w 2021 roku.

Odbędą się równolegle dwa głosowania: powiatowe i wojewódzkie.
Osoby które będą na najwyzszych miejscach w etapie wojewódzkim przechodzą później do etapu ogólnopolskiego.

REKLAMA:


Twoje dziecko może też zostać
gwiazdą kampanii reklamowej

W tym roku akcja Świąteczne Gwiazdeczki jest prowadzona w każdym województwie w Polsce. Zakończy ją dodatkowy, ogólnopolski finał, w którym wezmą udział laureaci z każdego regionu. Dzieci, które zdobędą najwięcej głosów w finale, zostaną zaproszone na specjalną, profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Uśmiech Dziecka, która będzie realizowana z okazji Dnia Dziecka w 2021 roku.

Kampania ta zostanie przeprowadzona w dziennikach regionalnych i w ich serwisach internetowych w całej Polsce, a związane z kampanią posty na Facebooku zobaczy kilka milionów osób!. W związku z udziałem dziecka w kampanii promocyjnej jego rodzice otrzymają honorarium w wysokości 2000 złotych, a laureaci pierwszych trzech miejsc w finale otrzymają dodatkowe nagrody.
- Akcje Uśmiech Dziecka i Świąteczne Gwiazdeczki są ze sobą połączone - dodaje Bogusław Kaczmarek. - I tak twarzami kampanii promocyjnej tej edycji Świątecznych Gwiazdeczek są ogólnopolscy laureaci tegorocznej edycji akcji Uśmiech Dziecka - Nadia Kiszner i Igor Huniak.

Nagrody
w ogólnopolskim finale

Dzieci, których zdjęcia w każdej kategorii Maluszki, Dziewczynki i Chłopcy zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji Uśmiech Dziecka otrzymają główne nagrody:
    • udział w ogólnopolskiej kampanii akcji Uśmiech Dziecka prowadzonej w maju i czerwcu przez dzienniki regionalne w całej Polsce oraz związane z nim honorarium w wysokości 2000 złotych. Dzieci wezmą udział w nagraniu w profesjonalnej sesji zdjęciowej.
W kategoriach Dziewczynka i Chłopiec
    • rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku
Zaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:
    • trzy noclegi w komfortowym wozie kowbojskim w Western Camp Resort w miejscowości Zator


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.