Wiadomości z Garwolina

Nikt nie zgłosił się do konkursu na kierownika ŚDS

Dodano:
garwolin - Nikt nie zgłosił się do konkursu na kierownika ŚDS

Starosta garwoliński informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Miętnem nie został wybrany żaden kandydat.

18 listopada 2020r. komisja rekrutacyjna nie dokonała wyboru żadnego kandydata na kierownicze stanowisko urzędnicze – kierownika  Środowiskowego Domu Samopomocy w Miętnem, ponieważ do naboru nie zgłosił się żaden kandydat.

21 grudnia ma zostać oficjalnie otwarty Środowiskowy Dom Samopomocy w Miętnem. Będzie to placówka wsparcia dziennego.
Ośrodek wsparcia dziennego będzie przeznaczony dla osób dorosłych przewlekle psychicznie chorych, niepełnosprawnych intelektualnie, w stopniu znacznym i umiarkowanym, a także osób z lekkim upośledzeniem umysłowym, gdy jednocześnie występują inne zaburzenia, zwłaszcza neurologiczne oraz wykazujących inne przewlekłe zaburzenia czynności psychicznych.
ŚDS będzie zapewniał usługi w ramach indywidualnych i grupowych treningów mających na celu poprawę sprawności psychofizycznej uczestników oraz ich zaradności osobistej.

REKLAMA:


Dom będzie działał 8 godzin dziennie od poniedziałku do piątku.

Informacje o naborze i działaniu ośrodka można uzyskać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Garwolinie – ul. Mazowiecka 26, tel. 25 682 43 19.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.