Wiadomości z Garwolina

Sto lat pani Henryki Kasprzak z Trzcianki

Dodano:
garwolin - Sto lat pani Henryki Kasprzak z Trzcianki

19 listopada 2020 roku mieszkanka gminy Wilga, pani Henryka Kasprzak z Trzcianki, obchodziła 100 rocznicę swoich urodzin.

19 listopada 2020 roku mieszkanka gminy Wilga, pani Henryka Kasprzak z Trzcianki, obchodziła 100 rocznicę swoich urodzin. Z tej okazji dostojną jubilatkę odwiedziła wójt gminy Wilga – pani Bogumiła Głaszczka, która złożyła życzenia, wręczyła kwiaty, prezent oraz list gratulacyjny.

Pani Henryka urodziła się w Wildze. Jest najmłodsza z 7 osobowego rodzeństwa. Wyszła za mąż w 1939 roku za Antoniego Kasprzaka, z którym ma 5 dzieci. Jubilatka doczekała się 13 wnuków i 15 prawnuków.

Pani Henryce jeszcze raz gratulujemy tak pięknego Jubileuszu, jednocześnie życzymy dużo zdrowia, by każdy dzień był radosny, pełen życzliwości i miłości.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.