Wiadomości z Garwolina

Darmowe wi-fi już działa! Dzięki środkom z EU

Dodano:
garwolin - Darmowe wi-fi już działa! Dzięki środkom z EU

Miasto Garwolin znalazło się w gronie samorządów, które otrzymały wsparcie finansowe na zakup i instalację kilkunastu hotspotów i zapewnienie bezpłatnego dostępu do bezprzewodowego Internetu w miejscach publicznych, takich jak parki, place zabaw czy miejsca użyteczności publicznej.

Miejscami gdzie znajdziecie  darmowy internet są przestrzenie otwarte: Park przy ul. Żołnierzy II AWP, Tereny rekreacyjne Zarzecze, Park 550-lecia, Park „Ptasie Trele”,  Skwer Solidarności, Skwer Marszałka Józefa Piłsudskiego.

REKLAMA:


Z darmowym internetem można również się połączyć w instytucjach użyteczności publicznej takich jak: Kino Wilga, Basen Garwolanka, Urząd Miasta Garwolina, Przedszkole nr 2 „Akademia Pana Kleksa”.
 
Na realizacje zadania WiFi4EU miasto otrzymało od Komisji Europejskiej bon o wartości 15 tysięcy euro.

Źródło: FB Burmistrz Miasta Garwolina, opr. AS


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Jak wiele osób w dzisiejszych czasach... (, #IP 182c6519e8) Odpowiedz

nie stać na telefon na kartę za 20, 25 zł na miesiąc, w ramach którego w pakiecie jest 10 GB internetu, który spokojnie starczy na cały miesiąc? Aż tylu by instalować hot spoty WiFi? Wątpię.

Naprawdę 10gb starcza ci na miesiąc? (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Mnie tyle to na jeden dzień nie zawsze starcza.

Wyborca PiS i Konfederacji (, #IP feb2ceec89) Odpowiedz

Darmowe wifi powoduje zmiany w waszych genach i daje możliwość śledzenia co robicie w domu. Przez to wifi wszczepia się pod skórę mikronadajniki i przez nie można kontrolować wasze mózgi. To właśnie zaoferowała wam lewacka unia europejska. Polexit natychmiast.

Ewa z komórka firmy Nokia 6310i (, #IP ce3c182a49) Odpowiedz

Idź na rehabilitację - Stocer. Nadajnik (BTS) w standardzie 5G więcej szkodzą niż WiFi z zachowaniem norm.