Rozrywka | Kultura Garwolin

Ferie zimowe - nie odpuszczamy!

Dodano:
garwolin - Ferie zimowe - nie odpuszczamy!

Właściwie to już za chwilę rozpoczną się zimowe ferie 2021, tak wyczekiwane - w sposób szczególny przez dzieci i młodzież - a tak odmienne w formie... Mimo zupełnie nietypowych warunków, Centrum Sportu i Kultury nie odpuszcza i zaprasza do wspólnych działań. Tym razem tylko w przestrzeni wirtualnej.

Coroczna akcja feryjna odbywała się zawsze pod hasłem „Zima w mieście” i choć przez ostatnie lata zim prawie nie było, Dom Kultury, Pływalnia „Garwolanka” oraz pozostałe obiekty czekały z ofertą zabaw, warsztatów i innych atrakcji. Także w tym roku nie zabraknie propozycji wspólnych aktywności. Przez dwa tygodnie, w ramach akcji „Ferie w sieci” codziennie, od poniedziałku do piątku na Facebooku Centrum Sportu i Kultury pojawi się jedno zadanie do wypełnienia. Wszystko kręcić się będzie wokół hasła: „Lubię sport i kulturę”. Będą więc zadania, których celem będzie fizyczna aktywność, jak i zabawy intelektualne, które mają pobudzić kreatywność uczestników. Czasem konieczny będzie spacer, by zrobić konkursową fotkę, czasem giętki język, by wyrazić emocje, innym razem dobra pamięć, by  udowodnić, że zna się działalność CSiK.

REKLAMA:


„Centrum Sportu i Kultury towarzyszy mieszkańcom Garwolina i powiatu przez cały rok. W momentach nowych dla wszystkich dostosowuje swoją ofertę do realnych możliwości. Zacznijmy 2021 rok – mimo wszystko - z przytupem! Bawmy się RAZEM w sieci, ufając, że w niedługiej przyszłości spotkamy się w naszych obiektach” – zachęca dyrektor Jarosław Kargol.

Do zobaczenia na fanpage’u Centrum Sportu i Kultury już 4 stycznia!


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.