czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Kolizja samochodu osobowego i śmieciarki przy Shell

Dodano:
garwolin - Kolizja samochodu osobowego i śmieciarki przy Shell

Dziś około godziny 18.00 przy stacji Shell w Garwolinie doszło do zderzenia samochodu osobowego i śmieciarki.

Skrzyżowanie ulicy Kościuszki z drogą prowadzącą na S17 w okolicy stacji Shell jest niebezpieczne dla kierowców. Na tym odcinku często dochodzi do kolizji i wypadków. Dziś około godziny 18.00 doszło do zderzenia samochodu osobowego i śmieciarki. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż pożarna i policja.

Z zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Nicola (, #IP cb681a7c9e) Odpowiedz

W powiecie otwockim budują szersze ścieżki rowerowe niż ta droga z miętnego do lipówek...

Wypadek (, #IP fd6973e76a) Odpowiedz

A może Sz P Poseł by się tą drogą przejechał i wreszcie zrobił coś dla ludu

... (, #IP 84144d6773) Odpowiedz

(p)osłowi daj spokój - wiele razy podkreślał, że to on to buduje. Mało jeszcze zrobił? Jak napisał wieszcz: Czasem to aż żal się patrzeć jak się dla nas zadręcza prezes, naszego klubu tęcza.

skrzyżowanie (, #IP de560d9af1) Odpowiedz

Tylko wiadukt rozwiąże sytuację. Przecież wieś musi mieć dojazd na jarmark, a normalne skrzyżowanie to już problem nie do ogarnięcia.

(, #IP c99f126f42) Odpowiedz

Może byś doprecyzował która wieś.

Kaczka z Wilgi i Krystyna z baru mlecznego bez laktozy z GMO (, #IP c4da2bc8e5) Odpowiedz

Co to jest jarmark? Czekam na rozwiniecie odpowiedzi z uwzględnieniem dogłębnej analizy na miarę opadłego XXI wieku.

Gosc (, #IP dc04546795) Odpowiedz

Gdyby nie wieś to byś nie miał co jeść.

Gość (, #IP ef1a4b41c6) Odpowiedz

Moze szanowna redakcja zajmnie się tematem drogi serwisowej z miętnego przy lisich jamach do pilawy. Dziury ze chej.dziura przykryta dziurą.GDDKIA ma to gdzieś wybudowali taki bubel za grube miliony złotych i mają problem z głowy.moze trzeba tym zainteresować jakąś wyższą instancję?!!!

... (, #IP 51e2c69c2d) Odpowiedz

Jak sam zauważyłeś jest to droga serwisowa, mogli ją równie dobrze rozebrać po wybudowaniu S17, ale zostawili i możesz rowerkiem śmigać - nie narzekaj. Natomiast dziura na dziurze, o którą płaczesz jest w okolicy przejścia dla zwierząt i tak właśnie miało i ma być, bo goła ziemia jest bardziej naturalna dla zwierzyny niż asfalt. Właściwa droga dla ruchu lokalnego, bez dziur i pełnowymiarowa, jest po wschodniej stronie S17 i prowadzi z Michałówki do Trąbek - spróbuj jest naprawdę ok. Cieszę się, że mogłem pomóc.

Gośc (, #IP dc04546795) Odpowiedz

Jeżdżę ta dziurawą drogą kilka razy dziennie także w nocy i nigdy nie widziałem tam żadnej zwierzyny.ta droga to porażka Budimexu. Oni tak właśnie budują.wiadukt obok polifarbu miał być skończony do końca roku i co? Kolejny bubel Budimexu,

... (, #IP 613414e8e9) Odpowiedz

To ja nie wiem kiedy ty tam jeździsz. Ja za każdym razem jak jadę, to stoją sarny, dziki, dwa razy nawet niedźwiedź siedział przy drodze... Normalnie, jak to dzika zwierzyna ma w zwyczaju, stoją przy drodze i samochody liczą.

Dźwiedź (, #IP 5eaccc95ed) Odpowiedz

Niedźwiedź? Polarny?

Dziury (, #IP dc04546795) Odpowiedz

Tylko w Polsce tak się buduje.oficjalnie to droga autobusowa.którą miały jeździć autobusy.ale po tych dziurach się nie da jeździć.sa inne technologie budowy niż tylko tłuczeń...była dobra szeroką to rozebrali i zrobili ścieżkę rowerową a miało być normalne połączenie z Piławą.

... (, #IP 613414e8e9) Odpowiedz

Pewnie przez Trąbki już raz zabłądziłeś? W sumie zrozumiałe, po drodze dwa ronda i dwa skrzyżowania, jedno ze stopem, drugie z takim trójkątem żółtym do góry nogami. Sasin by tego nie ogarnął, a co dopiero my szaraczki. I jeszcze o wiadukcie zapomniałem - a co jeśli ktoś ma lęk wysokości? Debile z budimeksu nie pomyśleli...

Tirowiec (, #IP ef1a4b41c6) Odpowiedz

Po otwarciu wjazdu na strefę i zamknięciu zjazdu z 17 ki w miętnym zrobił się koszmar na tym skrzyżowaniu.Rozwiązaniem rondo (jest miejsce) lub sygnalizacja świetlna.Wyjazd z garwolińskiej to koszmar.Gdzie są nasi włodarze?...

Wypadek przy shellu (, #IP fd6973e76a) Odpowiedz

Kiedy ktoś w końcu odpowie za zdudowanie tego skrzyżowania? Co musi się stać lub komu może ważnemu żeby wreszcie ktoś pomyślał.

(, #IP c99f126f42) Odpowiedz

No gdzie ty masz rozum przecież Puznów i Jagodne muszą mieć dojazd do Garwolina ciężko to ogarnąć?

Kleopatra z A777 (, #IP 199968ffed) Odpowiedz

Zapytaj starostę....niech działają...