Wiadomości z Garwolina

Jechał 125 km/h. Nie miał uprawnień do kierowania

Dodano:
garwolin - Jechał 125 km/h. Nie miał uprawnień do kierowania

W ubiegłym tygodniu policjanci zatrzymali dwóch kierowców będących pod wpływem alkoholu oraz dwóch kierowców, którzy przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. W Rudzie Talubskiej, mieszkaniec powiatu ryckiego jechał citroenem z prędkością aż 125 km/h.


Nowoczesny sprzęt w rękach policjantów to skuteczne narzędzie służące do walki z piratami drogowymi. Podczas minionego tygodnia, na terenie powiatu garwolińskiego policjanci zatrzymali 3 uprawnienia do kierowania pojazdami.

9 stycznia,Ruda Talubska

25-letni mieszkaniec powiatu ryckiego kierował samochodem marki Citroen, nie stosując się do decyzji administracyjnej o cofnięciu uprawnień oraz w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 75 km/h. Sprawa znajdzie swój finał na sądowej wokandzie. Postępowanie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

9 stycznia, Łucznica
39-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki Ford, znajdując się w stanie nietrzeźwości – wynoszącym blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

REKLAMA:


10 stycznia, Trąbki
36-letni mieszkaniec powiatu garwolińskiego kierował samochodem marki VW, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu – wynoszącym blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Pojazd nie posiadał aktualnych badań technicznych oraz obowiązkowego ubezpieczenia. Postępowanie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Pilawie.

Za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym 1 osoba straciła uprawnienia do kierowania pojazdami. W tym przypadku kontrola drogowa zakończyła się nie tylko mandatem i punktami karnymi, ale również utratą uprawnień do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące.
Kierowcy PAMIĘTAJMY ze zdrowym rozsądkiem zawsze dojedziemy do celu.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Oda i DODa do policjantow z 40 letnim stazem (, #IP f56942decf) Odpowiedz

Odżywiajcie się zdrowo i naturalnie. Mam nadzieję, że wiecie co to znaczy i jak się to robi. Bądźcie aktywni ruchowo codziennie. Nie unikajcie słońca oraz świeżego powietrza, wizyt w parku, w lesie, na plaży, łące, w górach. Nie stresujcie oczu sztucznym oświetleniem oraz monitorami telewizorów, komputerów i smartfonów, żyjcie spokojnie, nie gnajcie. Nie unikajcie rozmów, uśmiechajcie się do siebie, interesujcie się sobą, mówcie sobie pozdrowienia. Przytulajcie żonę, męża, dzieci, partnerkę, partnera. Bądźcie życzliwi dla siebie i dla starszych bo i Wy będziecie kiedyś starsi. Nie oszukujcie siebie jak i innych. Uczcie się poszerzajcie horyzonty i zdobywajcie wiedzę. Żyjcie w taki sposób i zaczną znikać problemy.