czan maj 2022

Wiadomości z Garwolina

Alarmy bombowe w powiecie garwolińskim

Dodano:
garwolin - Alarmy bombowe w powiecie garwolińskim

Wczoraj do placówek oświatowych z powiatu garwolińskiego wpływały fałszywe zawiadomienia o podłożonych ładunkach wybuchowych.

- Wczoraj na terenie powiatu garwolińskiego placówki otrzymały wiadomości o podłożonych ładunkach. Takie wiadomości dotarły do ZSS w Garwolinie, przedszkoli w Garwolinie, w Woli Rębkowskiej, Michałówce i Głoskowie. Dokonano sprawdzenia obiektów przez policjantów z wyszkoleniem pirotechnicznym, bez ewakuacji osób. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie – informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Ani policja ani rząd nie ustalili dotąd osób, które składają fałszywe zawiadomienia o podłożonych ładunkach w placówkach oświatowych i innych budynkach użyteczności publicznej od 2019r.. Schwytanie przestępców zapowiedział już w maju 2019r. minister Joachim Brudziński.
 
zdjęcia: OSP Miętne

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.