Wiadomości z Garwolina

Miało być 5 tys. drewnianych domów. Są dobre zarobki w zarządzie spółki

Dodano:
garwolin - Miało być 5 tys. drewnianych domów. Są dobre zarobki w zarządzie spółki

- W 2018 roku minister środowiska Henryk Kowalczyk (65 l.) zapowiedział, że w 2019 roku powstanie nawet 5 tysięcy drewnianych domów w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Budową zajmuje się spółka Polskie Domy Drewniane, która do dzisiaj niczego nie wybudowała – donosi dzisiejszy Fakt. Za to zarobki w spółce są bardzo dobre.

- W 2018 roku ówczesny minister środowiska Henryk Kowalczyk (65 l.) zapowiedział, że w 2019 roku powstanie nawet 5 tysięcy drewnianych domów w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Budową zajmuje się spółka Polskie Domy Drewniane, która do dzisiaj niczego nie wybudowała – donosi dzisiaj na swojej stronie Fakt.
Ze sprawozdania finansowego za 2019 rok, wynika że od marca do grudnia na pensje 2-osobowego zarządu oraz 7 zatrudnionych wówczas pracowników potrzeba było prawie 750 tys. złotych!

REKLAMA:


- Kiedy w końcu spółka pochwali się efektami swojej pracy? - pyta FAKT.

Poseł Krzysztof Brejza zapytał Ministerstwo Środowiska o tę kwestię. Otrzytmał taką odpowiedź: "Aktualnie spółka jest na etapie realizacji dwóch pierwszych pilotażowych inwestycji w Łodzi i w Choroszczy".

Kowalczyk przestał pełnić funkcje ministra 30 września 2020r., a spółka nadal działa.

źródło: fakt.pl


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Bruksela czy buraczki? (, #IP 4d330c0f78) Odpowiedz

W Żechowie fontanny SLD buduje a PiS ryjnuje. Przecież fontanna była obstawiona betonowymi słupkami i ławkami aby nikt na nią nie wjechał. Czemu choinka nie stanęła przed wejściem do Ratusza tj. południowego wschodu. To kierunek na Betlejem. Co za kretuś tak zarządził od d... strony. Teraz jak wezmą odszkodowanie jak nic postawią sikającego PiS Papankena, kiedy był jeszcze mały, bo to przecież od strony kościoła jednak.

Brejza jest smieszny. A ja zapytam posła Brejze. Gdzie jest nasze 150mld (miliardów zł) zarabane ludziom z emerytur. (, #IP a3b1e0a50e) Odpowiedz

A ja zapytam posła Brejze. Gdzie jest nasze 150mld (miliardów zł) zarabane ludziom z emerytur. CZy wyborcy PO-KO pamiętają o tym?

Spokojnie w tym roku zabiorą jeszcz więcej z tych emerytur :) (, #IP 52ddac3aa0) Odpowiedz

PO-PSL kradło, ale jakoś się z tym kryli. Ci kradną w biały dzień i szczą na swoich wyborców, bo Ci tylko osmiorniczki wspominają :-)

Henryk Wielki (, #IP f3fc88f2e6) Odpowiedz

Zastał Polskę murowaną, a zostawił drewnianą.

rolnik z PiS (, #IP ddd3a2547e) Odpowiedz

gdyby rządziło PO to nie dość, że nic by nie wybudowali to jeszcze by zabrali tym co już sobie wybudowali

taaaaa (, #IP 07e70ce962) Odpowiedz

nie martw się... obecna władza, też wszystko Ci zabierze... kwestia czasu...

GUS (, #IP 452bb54d08) Odpowiedz

Myślisz krótkowzrocznie i lokalnie. Nie wszystko się kreci wokół rolnika.

Anna (, #IP f6a2455012) Odpowiedz

tak a PIS to tylko Ci daje i nie zabiera nikomu a dziwne ze wszystko drozeje, wiecej podatkow i do tego zadłużenie rosnie

Rolnik z PiS (, #IP 8166c24a3b) Odpowiedz

A co niby drożeje?

ehhhh (, #IP 07e70ce962) Odpowiedz

a Pan Rolnik to chyba dawno w sklepie nie był... albo żpone wysyła...

Do Rolnik Z PIS (, #IP 4df6dc28ce) Odpowiedz

Masło!!! Ser żółty!!! Ser biały!!! Wymieniać dalej? a pro po budowy i zabierania- jak idzie budowa statków w Naszych Stoczniach? jak idzie budowa Naszych śmigłowców? Jak idzie budowa Narodowego Portu Lotniczego? Jak idzie odzyskanie wraku? Czemu Tusk i świta nie siedzą w więzieniu, Zbyszek ma za mało służb pod sobą? czemu nadal jest 23% Vatu jak miało być mniej? Dlaczego nadal jest 50% podatku w paliwie a miało być inaczej, sam święty Jarosław mówił w TV? Ile gruntów sprzedano zagranicznym właścicielom za PIS, wejdz na dane gusu i zobacz. wymieniać dalej? Weź się rolniku opamiętaj :)

Rolnik z PiS (, #IP 06b4fedf00) Odpowiedz

Mleko? Masło? A kto to kupuje. Chyba jakieś miastowe. Ja mam swoje i nam w d...e wsze markety.

michal (, #IP aaaf9c18e3) Odpowiedz

ach, mieć taką wielką d..e to marzenie.

Ornitolog (, #IP 5e0349bc12) Odpowiedz

On nie myśli głowa tylko d---pą. Płytki jak kałuża po burzy.

Jak każdy PiS-lamiec. (, #IP 6224614b46) Odpowiedz