Wiadomości z Garwolina

Stop Cham - nagranie z Garwolina

Dodano:
garwolin - Stop Cham - nagranie z Garwolina

16 stycznia na ul. Staszica w Garwolinie pieszy wbiegł wprost pod nadjeżdżający pojazd. Wideo ze zdarzenia pojawiło się na fanpage’u stop Cham.


Fanpage Stop Cham opublikował nagranie z samochodu, które zostało zarejestrowane 16 stycznia w Garwolinie. W materiale wideo widać jak pieszy na przejściu dla pieszych na ul. Staszica, mając czerwone światło wbiega wprost pod nadjeżdżający pojazd.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Źle się chłopcy bawicie. (, #IP 887efa3001) Odpowiedz

To jakaś ustawka. Facet stoi w miejscu i rusza kiedy rusza samochód z kamerą. W ostatnim momencie widać, że dostosowuje się tak aby w odpowiednim momencie znaleźć się tam gdzie powinien. Nie za wcześnie, nie za późno. Robienie takich eksperymentów na ulicy nie jest bezpieczne. Należało by ukarać wszystkich biorących udział w tym cyrku pod publiczkę. W normalnym przypadku wina jednak i kierowcy i pieszego by była, który wyraźnie przyspiesza, nie zachowując bezpiecznej prędkości nie zwracając dostatecznej uwagi co się dzieje w pobliżu przejścia dla pieszych.

Ja (, #IP b03b01d480) Odpowiedz

Pomijając czy to ustawka czy nie. Kierowca ma zielone światło, przejście zasłonięte jest przez inne pojazdy, to co ma wyjść i się upewnić czy nikt nie włazi? Ograniczone zaufanie w pewnych sytuacjach nie obowiązuje. Teraz to będzie dzwonów na przejściach jak poślęcia nowe przepisy uchwalą...

To niech piechotą chodzi jak ślepy i nie ogarnia drogi. (, #IP 28069c7f75) Odpowiedz

Jakie zasłonięte przejście, przecież na filmie widać cały czas skoczka. A w samochodzie radio gra i rozprasza kierowcę. Zabrać mu prawo jazdy i wysłać na badania psychiatryczne na 3 tygodnie jak mu się chce takie wygłupy nakręcać. Przecież policja już wie kto po adresie.

Komenda Wiejska Policji (, #IP 66df5167f2) Odpowiedz

Obydwaj mieli przerwę w pracy i ....wyszli by się rozerwać. W mojej skromnej ocenie to był nagły i niespodziewany atak!! Atak covida :)

(, #IP 03ba847ab0) Odpowiedz

ZGADZAM się widać że to ustawka ,ale ludziom szajba odbija nie mają co robic

nagranie (, #IP f6009fd74e) Odpowiedz

dobrze że jest nagranie , bo powiedzieliby że samochód potrącił pieszego ,a tu odwrotnie pieszy potrącił samochód jak to bardzo często bywa

Gość (, #IP d5f91c419c) Odpowiedz

Takim debilom to powinni dawać takie kary że następnym razem by się dobrze zastanowił zanim by to powtórzył.

Alle po co karać? (, #IP 922aa27db8) Odpowiedz

Karą dla tego człowieka jest już samo chodzenie po świecie z pustym łbem. Nie wystarczy?