Wiadomości z Garwolina

Kolizja ciężarówki i samochodu osobowego

Dodano:
garwolin - Kolizja ciężarówki i samochodu osobowego

Wczoraj doszło do zdarzenia drogowego w Cyganówce. Kierowca ciężarówki marki Scania mijał się z osobową skodą, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Z ustaleń policji wynika, że winę za zdarzenie ponosi kierowca skody, który najechał wcześniej na scanię.

- 32-letni kierowca osobowej skody podczas wykonywania nieprawidłowego manewru wymijania, stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się z samochodem ciężarowym marki Scania, który zatrzymał się na przydrożnym drzewie. Na sprawcę kolizji nałożono mandat i punkty karne  - informuje asp. szt. Marek Kapusta, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

Na miejsce zdarzenia przyjechały zastępy: PSP Garwolin, OSP w Trzciance i OSP Wilga oraz policja i zespół ratownictwa medycznego.

Zdjęcia: OSP Wilga i OSP Trzcianka

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.