Garwolin Sport

Szymon Głaszczka zwyciężył w Warszawie

Dodano:
garwolin - Szymon Głaszczka zwyciężył w Warszawie

Doskonale spisał się młody lekkoatleta Wilgi Garwolin Szymon Głaszczka na Ogólnopolski Mityngu w Warszawie, który odbył się w ten weekend. W stojącym na wysokim poziomie konkursie skoku w dal juniorów młodszych zajął zdecydowanie I miejsce, a wynikiem 6.57m ustanowił halowy rekord powiatu w swojej kategorii wiekowej.


Szymon poprawiał się ze skoku na skok – oto jego seria – 6.44m – 6.50m, a w piątej kolejce uzyskał  6.57m. Dobrze wypadli pozostali zawodnicy z Garwolina: Młodziczka, Alicja Świesiulska, ustanowiła rekord życiowy w skoku w dal – 4.67m, podobnie jak wieloboista Marcel Paciorek – 6.04m , który zwyciężył następnie w konkursie pchnięcia kula 6kg 11.22m. Na koniec, juniorka młodsza  Ewelina Kucharska, która zadebiutowała w trójskoku, uzyskała obiecujący rezultat 9.52m.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 2

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Szkoda (, #IP a709a698fe) Odpowiedz

Brawo Szymon, brawo Marcel, brawo Alicja. Szkoda tylko, że trener nie dał szansy innym zawodnikom na wywalczenie minimum na halowe Mistrzostwa Polski.