Wiadomości z Garwolina

Konkurs ''Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!''

Dodano:
garwolin - Konkurs ''Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!''

Komendant Powiatowy PSP w Garwolinie oraz Starosta Powiatu Garwolińskiego, za pośrednictwem portalu internetowego Kuriergarwolinski.pl ogłaszają konkurs w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-informacyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa!”, dotyczącej zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych oraz zatrucia tlenkiem węgla.


Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest rozwiązanie krzyżówki. Zadanie polega na wpisaniu 8 haseł poziomo oraz 7 haseł pionowo, które stanowią odpowiedzi na pytania związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem oraz pracą strażaka. Następnie z pól oznaczonych numerami od 1 do 13 należy odczytać hasło główne i nadesłać na adres e-mail: konkurs@kuriergarwolinski.pl, podając imię i nazwisko oraz swoje dane do kontaktu w postaci numeru telefonu.

Osoba, która jako pierwsza nadeśle prawidłowe hasło otrzyma komplet dwóch czujek- tlenku węgla i dymu, które ufundował Starosta Powiatu Garwolińskiego Mirosław Walicki. Dla dwóch kolejnych osób również zostały przewidziane nagrody rzeczowe w postaci czujki tlenku węgla (za drugie miejsce) oraz czujki dymu (trzecie miejsce), które przekazał komendant powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Garwolinie st. bryg. Krzysztof Tuszowski. Zastrzega się, że w konkursie nie mogą uczestniczyć pracownicy oraz funkcjonariusze KP PSP w Garwolinie oraz członkowie ich najbliższej rodziny.

Powodzenia!!!

AKTUALIZACJA 6.57, 19.02.2021r.

Najszybciej hasło "Bezpieczny dom" odgadli:
Paulina Wasilewska
Agnieszka Gazda
Mariusz Gaładyk

Gratulujemy!
O odbiorze nagród poinformujemy niebawem.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.