Wiadomości z Garwolina

Powiększają się kadry MZDW Rejon Garwolin

Dodano:
garwolin - Powiększają się kadry MZDW Rejon Garwolin

Jerzy Piesio z Garwolina, Monika Serzysko z gm. Borowie, Anna Broniewska z Maciejowic, Stanisław Jagiełło z Ryk i Janina Wojda z gminy Miastków Kościelny zasilili kadry Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Rejon Garwolin. Tylko jedna osoba z tej listy nie była związana z PSL.


Na przełomie stycznia i lutego odbyły się nabory do Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Rejon Garwolin.
Jerzy Piesio były sekretarz powiatu w czasach rządów PSL ze Wspólnotą Powiatową objął funkcję specjalisty ds. zaplecza w Wydziale Technicznym w Rejonie Drogowym Garwolin.
Stanisław Jagiełło, były starosta rycki (PSL) został kierownikiem Wydziału Technicznego w Rejonie Drogowym Garwolin.
Anna Broniewska z Maciejowic była księgową w przedszkolu w Maciejowicach. Jest sołtysem Maciejowic, startowała z listy PSL do rady gminy Maciejowice. Teraz będzie specjalistą ds. księgowości w Rejonie Drogowym Garwolin.
Monika Serzysko to aktywna działaczka lokalnej społeczności gminy Borowie, startowała do rady gminy Borowie i do rady powiatu z PSL. Teraz będzie specjalistą ds. administracyjno- kadrowych w Rejonie Drogowym Garwolin. Pracowała w Urzędzie Statystycznym w Siedlcach.
Fachowcem z drogownictwa jest Janina Wojda, która pracowała w Wydziale Budowy oraz Nadzoru Dróg i Mostów w Powiatowym Zarządzie Dróg w Garwolinie. Teraz będzie specjalistą w Wydziale Technicznym w Rejonie Drogowym Garwolin.

Wcześniej funkcję dyrektora Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich objął były starosta garwoliński z PSL Marek Chciałowski. Siedziba Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Rejon Garwolin znajduje się przy ulicy Staszica 15, za budynkiem Urzędu Miasta w podwórzu.

zdjecie: garwolin.pl

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Fiu (, #IP 07e929296f) Odpowiedz

Marek jak Marek ale może wróci z jeżdżenia po powiecie z fotografem Grzesiek 😀. Ciekawe czy wie co o tym turnee myślą ludzie?

:) (, #IP eed50d2663) Odpowiedz

Którzy ludzie? ;)))))) Bo chyba nie ci co głosują coraz liczniej :)

fan (, #IP cc7741c0c1) Odpowiedz

tu widać robotę a nie jak w szklanym biurowcu na Mazowieckiej , dyletanctwo i papieroski albo przy garażu albo na balkonach urzędnicy się filtrują, mieszkam vis a vis i kamera chodzi 24 na dobę, jakość bardzo dobra, widać nie tylko postaci ale i twarze rozweselone, może czas puścić w eter....

olek (, #IP 530cca0917) Odpowiedz

W szklanym budynku od dawna źle się dzieje, tam się nic nie robi pod płaszczykiem zdalnej pracy. Starosta i vice do wymiany, o sekretarzu nie wspominając. Jak długo to będzie trwało

Pes (, #IP 07e929296f) Odpowiedz

Dwóch byłych starostów, sekretarz, kilku lokalnych polityków PSL i budowa dróg będzie szła. Niech pracują.

Marku wróć (, #IP 5d71ed0cff) Odpowiedz

I ogarnij towarzystwo wzajemnej adoracji w starostwie. Może już wystarczy tego szlifowania chodników na pracy zdalnej?

pis wszystko wolno (, #IP bcad40dd5f) Odpowiedz

i to jest cały PIS

Tirowiec (, #IP 2b9fb28df4) Odpowiedz

Skoro tyle nowych twarzy to proponuję na pierwszy żut zająć się drogą przy lisich jamach którą Budimex tak zepsuł. To był fajny skrut z lipówek do miętnego ale teraz to nie polecam nikomu tamtędy jeździć.a może ktoś z tej instytucji wybrałby się tam na przejażdżkę swoim autem nie służbowym.Polecam.

Nicola (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

a ja proponuję, żeby analfabeci wg nie wypowiadali się w sprawach, których nie rozumieją

brak słów (, #IP 5ba9b2fee0) Odpowiedz

dno i kilometr mułu, lokalna elita polityczna. Wrrrr

zastanów się co piszesz? (, #IP bcad40dd5f) Odpowiedz

dość DYSKRYMINACJI ludzi przez PIS Nadaję się czy nie ale z PIS już posadka.

Marek tak trzymaj (, #IP cc7741c0c1) Odpowiedz

i to dobra robota polityka powiatowego formatu, już kiedyś pisałem Marku że pokażesz tym chłopcom w krótkich spodenkach ze starostą mirkiem gdzie ich miejsce. Oni morsowanie, imprezki i pokazowe fotografie z celebrytką wegrowską a Ty powolna, konsekwentna arobota i za dwa lata szlany budynek twój. Czekamy, tak trzymać

Szacuneczek (, #IP 3b7e57a524) Odpowiedz

I to jest działanie do przodu..... a pajace zamiast robić politykę robią W samych majtach cyrk ;))))))))) https://www.facebook.com/100004451178364/posts/1821670721324616/

Jaja (, #IP 11a3e36f77) Odpowiedz

który starosta poprzedni pozwoliłby sobie na takie banialuki? Widzicie Górę czy Wozniaka jak radośnie z koleżkami skacze do wody albo pali na bramie garażowej?

hahaha (, #IP eed50d2663) Odpowiedz

pan starosta się dobrze bawi :) Przy okazji pół powiatu ma bekę. a Peezele pomalutku po cichutku wspieraja swoich i robia robote

Haha (, #IP 11a3e36f77) Odpowiedz

panie starosto czemu usunal pan taki fajny filmik pt nocne wygłupy ? Szkoda...:)))) a może komuś udalo sie pobrać? ;)

JEST (, #IP cc7741c0c1) Odpowiedz

chętnie udostępnię filmik ze starostą i kolesiami w roli głównej, udało się pobrać z oficjlanego facebooka zanim zdjęli...powolna cenzura i mirek nie zdążył

paranoja (, #IP cc7741c0c1) Odpowiedz

dobrze to mało powiedziane, twardy człowiek jest z tego włodarza, do zimnej wody bez ubranka..., sauna, dobry napitek i jedzenie wyśmienite.... to raczej twardziel jest bo tyle rzeczy na raz musi robić a w robocie to tylko kanapeczki, tv, i kolesiostwo. Gratuluję dobrego samopoczucia

do paranoja (, #IP 13ee6ccfe2) Odpowiedz

Paranoją są te komentarze pisane z tego samego IP pod różnymi artykułami. Pan Starosta to porządny i pracowity człowiek. Te tworzone na siłę dyskredytujące komentarze tylko pokazują, że kogoś to boli.

A i owszem (, #IP 019ff8e6ca) Odpowiedz

Szacunek dla starosty za dobrą robotę dla powiatu,i za dystans do siebie, za szaleństwo morsowania ( mnie samą myśl o tym przeraża!) Człowiek ok, szczery i bardzo sympatyczny.

Tradycja (, #IP 4c36d5a4c0) Odpowiedz

Polska tradycja ze stołka na stołek albo od korytka do korytka