Garwolin Sport

W weekend zawodniczki Zdrowia zakończyły futsalowy sezon na 3 miejscu!

Dodano:
garwolin - W weekend zawodniczki Zdrowia zakończyły futsalowy sezon na 3 miejscu!

Ten tydzień był dla dziewczyn ze Zdrowia Garwolin wielkim wyzwaniem, ponieważ rozegrać musiały aż trzy mecze. Jednak bilans dwóch porażek i jednego zwycięstwa z ostatnich spotkań wystarczył do zajęcia 3. miejsca w lidze.


O środowym meczu Zdrowia z High Heels pisaliśmy TUTAJ.

Zdrowie Garwolin - Helios Białystok 1:3
Na sobotnie spotkanie z Heliosem Białystok Lejdis, zawodniczki Zdrowia nastawiły się bardzo bojowo, był to mecz o awans bądź baraże do Ekstraligi. Grały bardzo dobrze, były skupione i konstruowały składne akcje, jednak mimo wszystko piłka nie chciała wpaść do bramki. Zabrakło trochę szczęścia. Mimo wszystko po meczu dziewczyny zgodnie stwierdziły, że to nie był jeszcze czas na awans, przed nimi jeszcze wiele pracy.
Bramkę w meczu zdobyła Kamila Głodek  

REKLAMA:


AZS High Heels Olsztyn - Zdrowie Garwolin 0:5

W niedziele nasze panie rozegrały ostatni mecz w tym sezonie. Przeciwnikiem był AZS High Heels Olsztyn, z którym mierzyły się w środę. Wyjazd był daleki, a mecz zaplanowany został na godzinę 18:00. Mimo braku funduszy dziewczyny postanowiły zebrać pieniądze i pojechać jednym busem. To był pierwszy taki wyjazd, zazwyczaj na mecze jeździły własnymi samochodami.

W tym meczu dziewczyny chciały pokazać charakter i siłę drużyny, którą budują. Mimo zmęczenia walczyły o swoje i zaprezentowały niezłe futsalowe widowisko. „To był chyba  najlepszy mecz w sezonie, każda nawzajem sobie podpowiadała i dopingowała. Jestem dumna z naszej ekipy, zrobiłyśmy bardzo duży progres. Nie udałoby się to bez naszych trenerów, dlatego też Marcin Magi Makulec, Michał Zalewski i Robert Rokicki należą wam się wielkie gratulacje i podziękowania. Bez was nie byłoby nas tutaj” - powiedziała kapitan drużyny.

Ostatecznie dziewczyny kończą sezon na 3 miejscu.
Bramki strzeliły: Eliza Ragus, Małgorzata Nowak i Kamila Głodek.

źródło: FB Zdrowie, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.