Wiadomości z Garwolina

3 osoby zginęły w karambolu pod Kołbielą

Dodano:
garwolin - 3 osoby zginęły w karambolu pod Kołbielą

Wczoraj po godzinie 19.00 pod Kołbielą doszło do zderzenia dwóch aut osobowych i dwóch ciężarówek. Droga krajowa nr 50 została całkowicie zablokowana. W karambolu zginęły 3 osoby a jedna została ranna.


Do zdarzenia 2 pojazdów osobowych oraz 2 pojazdów ciężarowych doszło między miejscowościami Rudzienko a Grębiszew.

- Niestety w wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosły 3 osoby a jedna została zabrana przez ZRM do szpitala. Na miejscu, do zadań jednostek ochrony przeciwpożarowej oraz jednostek PRM należało wydobycie z pokazów zakleszczonych osób, prowadzenie RKO jak również zabezpieczenia miejsca zdarzenia – poinformowała na FB jednostka OSP Zamienne.

REKLAMA:


Na miejsce z powiatu otwockiego przyjechał służby: JRG Otwock x4, Ochotnicza Straż Pożarna w Kołbieli, OSP Rudno, OSP Rudzienko, a z powiatu mińskiego: JRG Mińsk Mazowiecki, OSP Zamienie, a oprócz tego JRG 10 Warszawa x4, KW PSP Warszawa, ZRM x5 Policja.

źródło: OSP Zamienne, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 4

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.