Wiadomości z Garwolina

Skwer Solidarności w Garwolinie zmieni się nie do poznania

Dodano:
garwolin - Skwer Solidarności w Garwolinie zmieni się nie do poznania

Dobra wiadomość dla mieszkańców miasta Garwolin. Samorząd uzyskał dofinansowanie 1 mln 600 tys. zł na rewitalizację Skweru Solidarności.

„Super wiadomość! Miasto Garwolin otrzyma 1 600 000 zł  na rewitalizację Skweru Solidarności w ramach Funduszu Inwestycji Lokalnych. Skwer stanowi serce naszego miasta. Bardzo się cieszę, że zyska nowy wygląd. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy z wielkim zaangażowaniem wspierali nasz wniosek. Ogromne podziękowania dla naszych reprezentantów w parlamencie senator RP Marii Koc oraz Henryka Kowalczyka za wspólną pracę na rzecz rozwoju naszego miasta. Dziękuję Radnym Rady Miasta , w szczególności Przewodniczącemu RM Jarosław Jaskuła oraz przewodniczącemu KSS Robert Kuźbida za wspólne działanie, za wsparcie dziękuję również przyjaciołom z Małopolski” – napisała na swoim Facebooku burmistrz miasta Garwolin Marzena Świeczak.

- Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych to instrument wsparcia dla wszystkich samorządów w Polsce. Nie tylko tych,, którymi rządzą włodarze z Prawa i Sprawiedliwości, jak głosi totalna opozycja. Czego najlepszym przykładem jest powiat garwoliński. Wymaga to tylko albo aż zaangażowania i merytorycznych rozmów. W takie rozmowy z panią senator prowadził przewodniczący Rady Miasta Jarosław Jaskuła i ja jako przewodniczący Komisji Spraw Społecznych Robert Kuźbida. Nie byłoby tego sukcesu bez wsparcia pani senator Marii Koc. Pani senator jest wielkim orędownikiem spraw Garwolina. Dziękujemy w imieniu mieszkańców. Mam nadzieję że już wkrótce będziemy spacerować po odnowiony skwerze Solidarności, który będzie wizytówką Garwolina – mówi Robert Kuźbida.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kościuszko z muzeum...3-cy (, #IP 0023dc69e4) Odpowiedz

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w VII już edycji konkursu grantowego „Zielona Ławeczka”! Zbierzcie grupę sąsiadów, wspólnie stwórzcie projekt zazielenienia wybranego terenu na swoim osiedlu i złóżcie wniosek. Macie szansę na zdobycie grantu o maksymalnej wartości 1950 zł. W skład grantu wchodzi: -dofinansowanie na zakup materiału roślinnego, podłoża i innych elementów do aranżacji miniogrodów: bez obiektów mikroretencji – maksymalnie 1200 zł; wraz z obiektami mikroretencji – maksymalnie 1500 zł; ławka parkowa – wartość 450 zł. =======https://zielonalaweczka.pl/nowa-edycja/

Zanieczyszcony teren wokol zalewu odchodami psow (, #IP d61442aee3) Odpowiedz

Moze wkoncu ktos by sie zajal terenem wokol zalewu. Kup psich tam jest coraz wiecej. Niedlugo trawy nie bedzie widac bo tyle ich jest.

Jak to w grajdole (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Co się dziwisz? W tym mieście wszystko jest obs.... jak nie przez psy to przez gawrony. Garwoloki Lubią to!

Bedota (, #IP dcde26ed5b) Odpowiedz

A może coś dla ludzi potrzebujących dla matek rodzin i ludzi bez dachu nad głową bez możliwości uzyskania kredytu na własne M jakiś blok socjalny byście postawili. W Andrychowie powstanie blok socjalny za 1,4 mln zł

Betonoza. (, #IP 5460d2e0b7) Odpowiedz

Dobra wiadomość dla mieszkańców: plac będzie zabetonowany za cenę 1,6 mln złotówek. Cieszycie się? Nie ma przecież ważniejszych potrzeb.

(, #IP e42b398c44) Odpowiedz

Czyli poseł z Trąbek nie był zaangażowany w pozyskanie środków ? jeśli tak jest,to bardzo nieładnie.Dziwna jest aktywność medialna posła,a gdy przychodzą konkrety,to okazuje się,ze pomocy z jego strony niewiele.

tereska na 2 (, #IP 03d08c6a34) Odpowiedz

poseł z Trąbków już ze trzy lata temu odleciał od rzeczywistości.

Kaczucha z natura 2000 (, #IP 144cfc8928) Odpowiedz

Slyszalam ze posel z trumbek zakopal sie w zalatwianiu kaski na most w gminie maciejowice i nie moze sie odbic od.... DNA