Wiadomości z Garwolina

Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Dodano:
garwolin - Śmiertelne potrącenie rowerzysty

Dziś około godziny 17.00 na drodze serwisowej przy S17 pomiędzy Lipówkami a Miętnem samochód osobowy śmiertelnie potrącił rowerzystę.

- Kierujący samochodem potrącił rowerzystę na drodze serwisowej. Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza, która ustala okoliczności i przyczyny wypadku – informuje sierż. szt. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie.

zdjęcie: archiwum KG.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gość (, #IP e135207f0f) Odpowiedz

Była dobra szeroką droga to zważyli (budimex) i zrobili wąską ścieżkę rowerową.to było tylko kwestią czasu kiedy dojdzie tu do tragedi.wszedzie serwisowki szerokie a tu taki bubel ...

DLACZEGO DROGA SERWISOWA JEST TAKA WĄSKA? (, #IP 5abeb0e4a3) Odpowiedz

kto to (, #IP d7285373b2) Odpowiedz

wie moze ktos co to za osoba ? mozna napisac tak aby ominac rodo. prosze o informacje poniewaz rower wydaje mi sie bardzo znajomy