Wiadomości z Garwolina

Nowy sprzęt dla strażaków z OSP Piastów

Dodano:
garwolin - Nowy sprzęt dla strażaków z OSP Piastów

W piątek 9 kwietnia druhowie z OSP w Piastowie odebrali sprzęt zakupiony z funduszu sołeckiego wsi Piastów.

W minionym tygodniu strażacy z OSP Piastów otrzymali nowy sprzęt zakupiony ze środków z funduszu sołeckiego.
Do wyposażenia jednostki trafiły wysokiej klasy środki ochrony indywidualnej strażaków: hełmy bojowe z latarkami HEROS TITAN oraz buty bojowe TWISTER NEW renomowanej firmy Rosenbauer (6 kompletów) radiostacje nasobne Motorola DP 4600E wraz z mikrofonogłośnikiem, czujniki bezruchu motionSCOUT oraz wyciąg spalin.

- Dziękujemy Mieszkańcom Piastowa za przekazanie środków na ten cel. Dziękujemy również panu burmistrzowi Łukaszowi Boguszowi i pracownikom Urzędu Miejskiego w Żelechowie za bardzo szybką realizację tego zadania. Pozyskany sprzęt będzie służył przez wiele lat Mieszkańcom Piastowa – napisali na swoim facebooku strażacy z OSP Piastów.

źródło: OSP Piastów, opr. AS

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.