Garwolin Sport

Mobilny punkt wypożyczania sprzętu sportowego

Dodano:
garwolin - Mobilny punkt wypożyczania sprzętu sportowego

Już od 1 maja działalność rozpocznie miejsce, w którym skorzystać będzie można z takich atrakcji jak kajaki, gokarty rowerowe oraz koniki rowerowe „ponycycle”. Do korzystania z walorów rekreacyjnych rzeki Wilga zaprasza stowarzyszenie Aktywna Strefa, które swoją wypożyczalnię sprzętu sportowego zlokalizuje tuż obok sklepu Netto.

Stowarzyszenie Aktywna Strefa zachęca do korzystania z mobilnego punktu wypożyczania sprzętu sportowego.
„Rzeka Wilga jest wspaniałą przyrodniczą wizytówką zarówno naszego miasta jak i całego powiatu. Od tego roku do oferty naszego stowarzyszenia obok długich spływów Wilgą, pragniemy dodać możliwość popływania wzdłuż promenady miasta i zobaczenia jak Garwolin prezentuję się z nieco innej perspektywy. Mamy nadzieję, że będzie to ciekawa propozycja na spędzenie aktywnego weekendu” - napisało na Facebooku stowarzyszenie Aktywna Strefa.

W ofercie wypożyczalni znajdą się również gokarty rowerowe znane z nadmorskich deptaków, a także koniki rowerowe przeznaczone dla najmłodszych.

REKLAMA:


„Nasz punkt zlokalizowany będzie przy pomoście kajakowym, tuż obok supermarketu „Netto” i działać będzie w okresie od maja do końca września.
W maju i czerwcu będziemy otwarci w soboty i niedziele od godziny 11:00 do godz. 19:00” -
czytamy na FB stowarzyszenia.

O ewentualnych zmianach w grafiku lub uruchomieniu dodatkowych terminów stowarzyszenie będzie informować poprzez n profil na Facebooku:
https://www.facebook.com/aktywnastrefastowarzyszenie

źródło: FB https://www.facebook.com/aktywnastrefastowarzyszenie


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.