Wiadomości z Garwolina

Zderzenie motoroweru i forda na Kościuszki. 15-latek trafił do szpitala

Dodano:
garwolin - Zderzenie motoroweru i forda na Kościuszki. 15-latek trafił do szpitala

Wczoraj około godziny 21.00 na ul. Kościuszki w Garwolinie doszło do zderzenie motoroweru z samochodem osobowym marki Ford. 15-latek, który kierował motorowerem trafił do szpitala. Na miejsce zdarzenia przyjechała straż, pogotowie ratunkowe i policja.

- Wczoraj około godziny 21.00 otrzymaliśmy zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów na ulicy Kościuszki. Policjanci wykonujący czynności na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że 35-letnia kierująca fordem skręcając w lewo prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motorowerowi, którym kierował 15-latek. W wyniku zderzenia chłopiec z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierujący byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności tego wypadku są ustalane przez policjantów z Garwolina - informuje rzecznik prasowy KPP w Garwolina sierż. szt. Małgorzata Pychner.

Za zdjęcia dziękujemy Czytelnikowi Andrzejowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.