Wiadomości z Garwolina

Na S17 zasnął za kierownicą i dachował

Dodano:
garwolin - Na S17 zasnął za kierownicą i dachował

Wczoraj nad ranem na obwodnicy Garwolina doszło do dachowania samochodu. W groźnie wyglądającym zdarzeniu na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

- Wczoraj po godzinie 7 dyżurny garwolińskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na trasie S17 na wysokości Garwolina w kierunku Lublina samochód wypadł z drogi. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy przyjechali na miejsce ustalili, że kierujący toyotą prawdopodobnie na chwilę zasnął za kierownicą, wypadł z drogi i dachował. Mieszkaniec Ełku podróżował sam. Pomimo zniszczeń pojazdu, mężczyzna na szczęście nie odniósł poważnych obrażeń. Został ukarany mandatem – informuje sierż. szt. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Policja na bieżąco analizuje przyczyny wypadków i kolizji. Najczęstszą ich przyczyną, obok niedostosowania prędkości do warunków jazdy i nieprawidłowej zmiany pasów ruchu, są także zmęczenie, senność i obniżona aktywność organizmu. Dlatego policja apeluje, by w trakcie wielogodzinnych podróży kierowca obowiązkowo robił przerwy. Równie ważne dla bezpieczeństwa jest zarówno to, czy środek transportu jest sprawny, jak również czy jego kierowca jest wypoczęty i przygotowany do drogi.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.