KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Burmistrz Żelechowa jechał pod wpływem alkoholu? Jest oświadczenie włodarza

Dodano:
garwolin - Burmistrz Żelechowa jechał pod wpływem alkoholu? Jest oświadczenie włodarza

Na nagraniu jakie tej nocy otrzymał portal Kuriergarwolinski.pl widać mężczyzn, którzy próbują uniemożliwić dalszą jazdę burmistrzowi Żelechowa. Ich zdaniem Łukasz Bogusz zablokował drogę i był pijany. Uczestnicy nagrania odebrali włodarzowi kluczyki i poinformowali, że zadzwonią na policję.


W nocy z niedzieli na poniedziałek otrzymaliśmy maila następującej treści:„Tak właśnie wygląda głowa Miasta i Gminy Żelechów z powołania PiS-u Łukasz Bogusz. Burmistrz pije najpierw na spotkaniu z OSP Żelechów po czym wsiada i kieruje swoim samochodem. Strażacy którzy na co dzień ratują ludzkie życie tu pozwalają jechać samochodem kompletnie pijanemu burmistrzowi. Na szczęście obywatele dokonali zatrzymania, zabrali kluczyki i nie doszło do tragedii. Wstyd, hańba to już była bo to nie pierwszy wybryk burmistrza ale teraz robi się niebezpieczne bo może kogoś zabić. Pytanie co na to wszystko Policja? Pomocy!”

Zdarzenie zostało zarejestrowane w piątek 7 maja. Do wiadomości zostało dołączone nagranie. W materiale wideo widać jak grupa mężczyzn podchodzi do auta stojącego na drodze, w którym siedział burmistrz Żelechowa.

„Panie Burmistrzu, niech pan wyłączy silnik, ja Pana odwiozę do domu” - powiedział jeden z mężczyzn.

„Może popchnąć kawałek?” - zażartował inny mężczyzna obecny podczas zdarzenia.

„Panie burmistrzu, proszę o spokój” - zaapelował mężczyzna, który próbował uniemożliwić jazdę burmistrzowi.

„Od..ol się” – odparł burmistrz.

„Panie burmistrzu niech pan zaparkuje, my pana odwieziemy do domu… My panu zaparkujemy auto, pan później to odbierze” - apelował do rozsądku włodarza jeden z mężczyzn.

REKLAMA:


Łukasz Bogusz był jednak nieugięty.
Burmistrzowi zostały zabrane kluczyki. Włodarz chciał je szybko odzyskać.

„Zepchniemy pod bok i odwieziemy pana. Pan jest pijany” - powiedział jeden z mężczyzn.

„Jaki k..wa pijany?.. O czym mówisz” - wymamrotał Łukasz Bogusz.

Potem doszło do szarpaniny.  Uczestnicy nagrania poinformowali, że zadzwonią na policję. Burmistrz oświadczył, że zgasł mu samochód.

Co w tej sprawie ma do powiedzenia policja?
„W piątek po godzinie 22.00 dyżurny garwolińskiej komendy odebrał zgłoszenie, z którego wynikało, że w Żelechowie przy parku miejskim mężczyzna pod wpływem alkoholu prowadził pojazd osobowy i zatrzymał się na środku drogi. Policjanci wydziału ruchu drogowego, którzy przyjechali z Garwolina na miejsce, nikogo nie zastali. Nie było tam także osoby zgłaszającej, ani
żadnych świadków. Policjanci skontaktowali się telefonicznie ze zgłaszającym, który jednak oświadczył, że znajduje się we własnym domu, a telefonował na prośbę osób, które miały widzieć to zdarzenie, ale on tych osób nie zna. Stwierdził, że osobiście nie widział tego kierującego, który miał być pod wpływem alkoholu. Dla pewności funkcjonariusze opatrolowali pobliski teren, ale nie zauważyli niczego podejrzanego – informuje rzecznik prasowy KPP w Garwolinie Małgorzata Pychner.

Policjantka dodała, że w związku z pojawieniem się nowych faktów w sprawie, policja prowadzi czynności.

Burmistrz Żelechowa wydał dziś oświadczenie:
„Wyrażam ubolewanie z powodu mojego niewłaściwego zachowania w dniu 7 mają br. w Żelechowie przy ul. 15 pp. "Wilków" wobec osób tam zgromadzonych. Osoby, które mogły poczuć się obrażone przepraszam. ŁUKASZ BOGUSZ”

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Grzesiu (, #IP f7ebc0fb8b) Odpowiedz

https://www.facebook.com/grzegorz.adam.wozniak/videos/429502255095934/

(, #IP d4cf7379c6) Odpowiedz

W tym mieście to można tylko pic lub robić śmieci po 32 zł od osoby

Kultularny kierowca (, #IP 3c44ac6228) Odpowiedz

jakie miasteczko taki gospodarz ciekawe jakby dziecko potracil i zabil pewnie tez by go nie sprawdzili alkomatem PATOLOGIA I NIC WIECEJ

Belmondziak (, #IP 789a50cf39) Odpowiedz

Nieładnie. Oj nieładnie.Czy tylko dla Powiatu. Tak się bawi Szlachta.

(, #IP 5c9c3a1d66) Odpowiedz

Kto na miejsce Bogusza? Jakich macie kandydatów

OKO-Pilawa.com (, #IP 234292d5ac) Odpowiedz

#Trójca z Maciejowic ⅓ⁿ⅟⅞⅒ↂ∉Ⅺ∮∾∐∐∓∕∘∜🤐💥 ....z przodownikiem na czele. Będziecie budować kolejny droższy i przeszklony ratusz....

OKO Kwartalnik Garwoliński (, #IP 079da4aa19) Odpowiedz

Wszyscy z zajscia powinni zostac poddani badaniom na dzialanie srodkow odurzajacych oraz %. Obowiazkowo morfologia u WSZYSTKICH. Nawet Policjaniow....A dlaczego???

(, #IP 0861ef1587) Odpowiedz

Rozumiem obywatelskie zatrzymanie, ale żeby od razu filmiki nagrywać i upubliczniać w mediach, to już przesada.

Belmondziak (, #IP 789a50cf39) Odpowiedz

Co jest ta przesadą. Co znowu powiedzą nagonka na PiS. Co to zwykły obywatel. Zwykły obywatel to robi na rozrywki takich. Do Rządzących z Pisu ten powiat psuje wam wizerunek To co robią ludzie z tego Pseudo Pisu przechodzi ludzkie pojęcie. To nie tylko ten człowiek. Z tym powiatem nie dacie sobie rady. Dlaczego ze tu mało spostrzegawczośći w tych waszych ludziach.Oni siadają do stołu często z innymi partiami.Szukają przyjaciół. A potem ci przyjaciele się z nich śmieją.Czują się tak uważani a potem wyśmiani.A marod to widzi. Jeśli chodzi o tą sprawę Zaprosili czytam Być to znaczy chcieć A chcieć to często trzeba walczyć ze swoimi słabościami.

(, #IP 4a3e6bf43e) Odpowiedz

Takie naganne zachowanie trzeba napiętnować...

Żelechowiak (, #IP eb3fdc2cae) Odpowiedz

Przesada czy ty jesteś normalny , dobrze zrobili młodzi ludzie , bardzo dobrze szkoda tylko że zdecydowali się tak późno nagrać jego wybryki ale dobrze że choć teras to puścili. Wstyd i hańba , a z nas wszystkich te raz cała Polska się śmieje że mamy takiego włodarza.

(, #IP 0861ef1587) Odpowiedz

To biegaj, nagrywaj i piętnuj. Może kiedyś zrozumiesz więcej.

(, #IP 0861ef1587) Odpowiedz

To biegaj, nagrywaj i piętnuj. Może kiedyś zrozumiesz więcej.

ciekawy (, #IP c7f22a37f1) Odpowiedz

To gdzie to ORMO zniknęło jak policja przyjechała?

Matkobosko (, #IP 54a3a1908c) Odpowiedz

Koniec świata... przyjaciel pana starosty, bywalec imprez Marii z Węgrowa, namaszczony przez samego ministra z Siedlec i taki klops.... I jak tu teraz spojrzeć im wszystkim w oczy?

realnie patrząc (, #IP c7f22a37f1) Odpowiedz

Ciekawe w jakim stanie byli pozostali uczestnicy obecni na filmiku twierdzący,że burmistrz był pod wpływem ? Kiedy miała przyjechać policja rozpłynęli się jak kamfora... z jakiego powodu nie dokończyli jeżeli była sprawa oczywista? Coś mi tu nie pasuje w tym obywatelskim zatrzymaniu.

Żelechowiak (, #IP 8205fcb922) Odpowiedz

Ciekawe dlaczego policjanci nie zdołali zbadać burmistrza na zawartość alkoholu czyżby nadeszła pomoc od kolegów partyjnych zastępcy komendanta policji i naczelnika WRD co na to KGP wydział kontroli a kto wydał zgodę na tak huczne pijackie obchody Floriana w dobie obostrzeń gdzie jest sanepid i policja z Żelechowa

bezkarny (, #IP 554a23a8f4) Odpowiedz

Nie wiem dlaczego? Ci panowie którzy go zatrzymali puścili pijanego i nie zaczekali na policję ( ciekawe czy jakiegoś innego pana x też by tak puścili?) Jakieś lizusy nie mężczyźni.

interia informuje , na tvn24 też można przeczytać o darmowej reklamie Żelechowa (, #IP 945e608c57) Odpowiedz

https://wydarzenia.interia.pl/mazowieckie/news-burmistrz-zelechowa-pijany-za-kolkiem-policja-nie-mozemy-teg,nId,5222805 https://tvn24.pl/tvnwarszawa/najnowsze/zelechow-obywatelskie-zatrzymanie-auta-burmistrza-zabrali-mu-kluczyki-bo-podejrzewali-ze-jest-pijany-5090348

(, #IP 5eabe675c6) Odpowiedz

Panie Burmistrzu Poradnia Leczenia Uzależnień od Alkoholu i Substancji Psychoaktywnych SP ZOZ w Garwolinie mieści się przy ul. Staszica 18

Moj Boże... (, #IP 0c6d2c0de6) Odpowiedz

Przeciez to nie pierwszy raz.... naprawdę nie ma kary nie ma miary... A co na to parlamentarzyści i wladze powiatu? Dalej będą wspierać i popierac, bo swoj, pisior?

U la la (, #IP 30dd53eb15) Odpowiedz

Kończ Waść ,wstydu oszczędź.. !!!

Wilk (, #IP eb3fdc2cae) Odpowiedz

A nie mówiłem, nie trzeba było długo czekać i jest bomba , smród i wstyd. Brak honoru będzie i pogarda gdy nie ukorzy się i nie powie „ Przepraszam -zawiodłem , wybaczcie nie jestem godzinę waszego zaufania (bo to nie pierwszy raz) a tak się starałem aby mi woda sodowa do głowy nie uderzyła „ . Stało się jest mi bardzo przykro że namawiałem i polecałem tego człowieka aby oddać na niego głos poparcia. Krytyka poprzednich włodarzy odbija się dużą czkawką burmistrzowi . Jeśli pozostało ci człowieku odrobinę honoru to oszczędź sobie , bliskim i nam twoim wyborcom wstydu i odejdź to powiem że byłeś tylko człowiekiem.

Żelechowiak (, #IP 8205fcb922) Odpowiedz

I znowu poseł będzie musiał interweniować w sprawie swojego protegowanego dopiero zmienił komendanta Policji a już Bogusz nawalił co z tą lepszy zmianą ciekawe czy nowy komendant z zastępcą zdoła posprzątać ten bałagan zanim Polsat pokaże

miernoty posła (, #IP eeddff4aea) Odpowiedz

Niestety ale to kolejny dowód na to jakimi miernotami otacza się pan poseł. Ledwie pozbyli się jednej jego protegowanej co to miała tylko lans w głowie to z drugiej strony kolejny. Panie (p)ośle, chyba i na ciebie już koniec przychodzi

hehe wyrażam ubolewanie.. (, #IP 14be913153) Odpowiedz

to taki standard u rzadzacych

Nicola (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

a pan burmistrz to z jakiej partii, jeśli wolno spytać?

Gorzej niż za PRL-u (, #IP 4e9313103c) Odpowiedz

Bezkarność urzędasów aż się niedobrze robi... Zobaczycie wszyscy, ze zamiecie się pod dywan i wszystko będzie po staremu. Aż w końcu ktoś ucierpi, nie daj Bóg zginie, wtedy będzie olaboga! Wszyscy wiedzą, wszyscy widzą nikt nie ma odwagi zrobić porządku.

Hehehe (, #IP f34f538da5) Odpowiedz

Dokładnie.Normalnego człowieka by w środku nocy z łóżka ściagneli a tego dziada nie!Bo policja woli stanac z suszareczka i lepic mandaty lub stac na eynku i pilnowac maseczek🤣a taki burmistrz dalej śmiga samochodem😡Wstyd!!