KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Mężczyzna obnażał się przed nastolatkami

Dodano:
garwolin - Mężczyzna obnażał się przed nastolatkami

Wczoraj do KPP w Garwolinie wpłynęła informacja, że mężczyzna obnażył się przed dwiema nastolatkami. Dziewczyny uciekły. Policjantom na razie nie udało się ustalić danych mężczyzny.

(zdjęcie poglądowe)

- Wczoraj wieczorem do komendy w Garwolinie zgłosiła się kobieta, która oświadczyła, że jej nastoletnia córka i jej koleżanka, w Garwolinie, w rejonie parku w centrum miasta, zauważyły jak nieznany im mężczyzna obnażył się i je gonił. Dziewczynki o całej sprawie powiadomiły dorosłych. Dyżurny garwolińskiej komendy przekazał patrolom pełniącym służbę rysopis mężczyzny. Policjanci szukali tej osoby, jednak nikogo takiego nie napotkali -
informuje sierż. szt. Małgorzata Pychner, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Belmondziak (, #IP 9c64ee4831) Odpowiedz

Żeby nie wyszło jak z tym Kolęda. Co siedział za nic tyle lat. Marka potrzebna pomoc kuratora.Do szkoły nie chodzą 500+ dostają. Strach tych młodych Nierobów. Kierować do Sądu Rodzinnego.

(, #IP e0e6cc2a16) Odpowiedz

Przecież są kamery na mieście. I miasto ma chyba podgląd na nie? Czy jednak kamer nie ma?