KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Wreczęnie promesy na zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Żelechów

Dodano:
garwolin - Wreczęnie promesy na zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Żelechów

2 maja 2021 roku w Komendzie Wojewódzkiej PSP w Warszawie miała miejsce uroczysta zbiórka, podczas której wręczono promesy na zakup nowych samochodów ratowniczo-gaśniczych oraz akty włączenia do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa mazowieckiego.


Uroczystość rozpoczęła się złożeniem meldunku panu Maciejowi Wąsikowi wiceministrowi spraw wewnętrznych i administracji. Następnie wprowadzono poczet sztandarowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie oraz odegrano hymn narodowy.

Podczas z uroczystej jednostce OSP Kąty (powiat otwocki) oraz OSP Niwiski (powiat siedlecki) zostały wręczone akty włączenia jednostek do krajowego systemu ratowniczo-Gaśniczego.
Dzięki  zaangażowaniu ministra spraw wewnętrznych i administracji, komendanta głównego PSP i mazowieckiego komendanta wojewódzkiego PSP, jednostce OSP Żelechów została wręczona promesa na zakup nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego.

REKLAMA:


Zbiórkę mazowieckich strażaków zakończyło złożenie meldunku o zakończeniu uroczystości Maciejowi Wąsikowi, wiceministrowi spraw wewnętrznych i administracji oraz odprowadzenie pocztu sztandarowego Komendy Wojewódzkiej PSP w Warszawie.

W spotkaniu udział wzięli: Maciej Wąsik – wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, Radosław Fogiel – poseł na Sejm RP, nadbryg. Andrzej Bartkowiak – komendant główny PSP, nadbryg. Jarosław Nowosielski – mazowiecki komendant wojewódzki PSP, Michał Pruszyński - Szef Gabinetu Politycznego MSWiA i druhowie ochotniczych straży pożarnych woj. mazowieckiego.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Tylko (, #IP 4a42bbc02b) Odpowiedz

Tylko nie opijac nowego nabytku z burmistrzem. Bo znowu się popisze.

Gdzie burmistrz (, #IP 79d79d13e4) Odpowiedz

I pyk sprawa burmistrza Żelechowa zamieciona pod dywan cisza i spokój.