Reprezentacja w składzie: Karol Pawłowski, Dominik Rosłaniec i Dominik Sawczuk, zajęła II miejsce drużynowo w Polsce. Indywidualnie Dominik Rosłaniec zajął VI miejsce uzyskując tytuł finalisty i indeks na wyższe uczelnie, Karol Pawłowski zajął VIII a Dominik Sawczuk XI miejsce.
Podczas wyjazdu opiekunem uczniów była pani Hanna Szaniawska, która już po raz 25 uczestniczyła z młodzieżą w finałach.
@@@
Gratulacje dla uczniów Technikum Geodezyjnego oraz nauczycielek przedmiotów zawodowych geodezyjnych: Hanny Szaniawskiej, Małgorzaty Zagórskiej, Beaty Długaszek oraz Elżbiety Guli.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.