KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Absolwenci Technikum z Żelechowa w krajowej czołówce

Dodano:
garwolin - Absolwenci Technikum z Żelechowa w krajowej czołówce

W dniach 27-29 maja 2021r. odbył się w Rzeszowie finał okręgowy i centralny XLIII Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznej. Olbrzymi sukces odnieśli uczniowie z Technikum Geodezyjnego w Żelechowie.

Reprezentacja w składzie: Karol Pawłowski, Dominik Rosłaniec i Dominik Sawczuk, zajęła II miejsce drużynowo w Polsce. Indywidualnie Dominik Rosłaniec zajął VI miejsce uzyskując tytuł finalisty i indeks na wyższe uczelnie, Karol Pawłowski zajął VIII a Dominik Sawczuk XI miejsce.
Podczas wyjazdu opiekunem uczniów była pani Hanna Szaniawska, która już po raz 25 uczestniczyła z młodzieżą w finałach.

REKLAMA:


Gratulacje dla uczniów Technikum Geodezyjnego oraz nauczycielek przedmiotów zawodowych geodezyjnych: Hanny Szaniawskiej, Małgorzaty Zagórskiej, Beaty Długaszek oraz Elżbiety Guli.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 32

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.