KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Jutro w GCAK świetny bluesowy koncert. Wstęp wolny

Dodano:
garwolin - Jutro w GCAK świetny bluesowy koncert. Wstęp wolny

Jutro, 5 czerwca o godz. 19:00 w GCAK w Sulbinach zagra Danny Handleya z zespołem. Wstęp wolny.


Handley jest brytyjskim gitarzystą i wokalistą bluesowym, któremu popularność przyniósł zespół The Animals and Friends, w którym występuje obok założycieli legendarnych The Animals: Micka Gallaghera i Johna Steele'a.

W GCAK wystąpi w towarzystwie zespołu Łukasza Gorczycy. Łukasz Gorczyca to basista i kompozytor znany ze współpracy z najwybitniejszymi i najbardziej charyzmatycznymi muzykami polskimi i zagranicznymi. Koncertował i nagrywał w większości krajów Europy, USA i Azji z artystami światowego formatu jak Wheatbread Johnson, Keith Thompson, Dave Ellis Blues Band, Wojciech Korda czy Leon Hendrix.

Na perkusji zagra Tomek Dominik - jeden z najbardziej wziętych perkusistów sesyjnych, grywający z Chazem de Paolo, Leonem Hendrixem, Renatą Przemyk, Homo Twistem, Pudelsami i Tiltem.

Aby zachęcić Was do udziału, zamieszczamy filmik z koncertu Handleya. Świetne rockowe granie!Koncert odbędzie się w budynku GCAK w Sulbinach, wstęp jest całkowicie darmowy. Ze względu na rozmiar sali ilość miejsc może być ograniczona.

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.