KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Dzień Dziecka w Bajkowej Krainie

Dodano:
garwolin - Dzień Dziecka w Bajkowej Krainie

1 czerwca w Publicznym Przedszkolu „Bajkowa Kraina” w Sulbinach miało miejsce długo wyczekiwane przez wszystkie przedszkolaki wydarzenie – Dzień Dziecka. Tego dnia nie mogło zabraknąć wyjątkowych atrakcji, które towarzyszyły dzieciom już od samego rana.

Wśród różnorodnych zaplanowanych na ten dzień aktywności, dużym powodzeniem cieszyły rozmieszczone w ogrodzie przedszkolnym dmuchańce: dmuchany plac zabaw, zjeżdżalnia oraz dmuchaniec przeznaczony do skakania. Cała kadra przedszkola zadbała o to, aby umilić dzieciom ich święto: prowadzono zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zabawy prowadzone metodą Weroniki Sherborne. Ponadto zorganizowano quiz, w którym każde dziecko było zwycięzcą, za udział otrzymując drobny upominek.

REKLAMA:


 Rada Rodziców zakupiła dla dzieci wymarzone prezenty. Obowiązkowym punktem dziecięcego święta było specjalne menu: ulubione dania dzieci oraz deser w postaci waty cukrowej. Chętne dzieci mogły zamienić się w ulubione postaci z bajek, co możliwe było dzięki malowaniu buziek.

Zwieńczeniem tego niezwykłego dnia było Kino Przedszkolaka. Dzieci, oglądając ulubione filmy animowane mogły odpocząć po pełnym atrakcji dniu. Jak na prawdziwy seans filmowy przystało nie mogło zabraknąć pysznego popcornu.Katarzyna Jarzyna

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 17

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.