KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Firma z Mińska Mazowieckiego postawi dwa obiekty w GSAG

Dodano:
garwolin - Firma z Mińska Mazowieckiego postawi dwa obiekty w GSAG

Inwestorzy z Mińska Mazowieckiego zakupili w ubiegłym roku działki w Garwolińskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Szykują się spore inwestycje.

Jak nam się nieoficjalnie udało ustalić a na terenie o powierzchni około 1,5 ha naprzeciwko domu weselnego budowanego przez Janusza Broniszewskiego ma powstać hala (prawdopodobnie produkcyjna). Inwestorzy z Mińska Mazowieckiego, którzy realizują to przedsięwzięcie działają w branży odzieżowej. Działka jest już ogrodzona i wszystko wskazuje na to, że prace budowlane niebawem się rozpoczną.

Na terenie pomiędzy działką, na której ma powstać strażnica PSP Garwolin, a działką należącą do OSM Garwolin ma powstać galeria handlowa o powierzchni około 7 tys. m2, na którą została już wykonana dokumentacja. Powierzchnia tej działki to około 2 ha.

Sami inwestorzy nie chcą się wypowiadać na temat swoich planów.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Belmondziak (, #IP 6a797c39b0) Odpowiedz

Kupują co mają zrobić z pieniędzmi. Sprzedaje i co Niech zapyta na co te działki.Jakoś to pobudzić do życia. A nie sprzedałem.Jak dzieci. Co już tyle ludzi w urzędach ze pieniędzy nie było.No bo Co.

Plany (, #IP d34dec544b) Odpowiedz

Sami inwestorzy nie chcą się wypowiadać na temat swoich planów. Oby nie okazało się, że to jakaś działalność uciążliwa, czy niebezpieczna! Szkoda by było, żeby komuś za płotem i na pobliskich osiedlach smrodzili!

Inwestor (, #IP 1b10ce2821) Odpowiedz

To niech inwestor pamięta na drugi raz że jak się buduje i zostawia syf na drodze głównej to się ją sprząta a nie czeka aż deszcz przyjdzie i zmyje wszystko tak jak wtedy kiedy ją ogradzał, zostawił błoto i dobrze że deszcz spadł. Chyba to jego obowiązek.

Nie wierzę (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Było już wiele obiecanek odnośnie inwestycji w strefie a tak naprawdę to kupują działki żeby ulokować pieniądze przed inflacją i obniżyć sobie podatki. Pamiętam jak miejscowy bogacz kupował wielką działkę i opowiadał bajeczki o fabryce telewizorów a już wiele lat minęło i nadal działka jest wykorzystywana rolniczo.

Elektronic. z Indii (, #IP f9825a7469) Odpowiedz

Pisz dla mas🚀 ze Lechpol...sj.sk. i Lx