KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Dzielenie Polaków na lepszych i gorszych jest faktem

Dodano:
garwolin - Dzielenie Polaków na lepszych i gorszych jest faktem

Mamy dziś do czynienia z dzieleniem Polaków i łamaniem konstytucji– to nie są słowa ''totalnej opozycji'', KOD, czy innych tego rodzaju organizacji. Segregacja sanitarna staje się faktem, tym samym prawa obywatelskie w Polsce będą dalej brutalnie łamane. Dziś w radiu RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski przyznał, że na koncertach będzie weryfikowane kto się zaszczepił a kto nie. Pomogą w tym paszporty covidowe, które według zapewnień polityków (także tych znanych w powiecie garwolińskim)

 miały służyć tylko do przekraczania granic. Każdy kto śledził jak ''paszporty covidowe'' rozwijają się za granicą, wiedział, że dojdzie do prób segregacji sanitarnej, również w przypadku korzystania z usług w ramach danego państwa.Ktoś postanowił naprawdę podzielić Polaków i łamać konstytucję. Do tej pory dzieleniem Polaków dla ''obrońców demokracji'' było 500 plus od drugiego dziecka, czy zmiany w sądownictwie. Już kilka lat temu mówiło się o tym, że opozycja antypisowska tak wyeksploatuje temat praworządności i łamania praw obywatelskich, że kiedy rzeczywiście te prawa będą zagrożone, nikt nic nie zrobi. I tak właśnie dzieje się dzisiaj. Żenująco słabe były w Polsce protesty przeciwko lockdownowi który totalnie nic nie dał, a jedynie zniszczył gospodarkę i edukację, co doskonale pokazuje przykład wielu stanów amerykańskich, które z niego zrezygnowały i nie odnotowały istotnych wzrostów zachorowań (a często nawet spadki), a także Białorusi i Szwecji. Rząd absolutnie nie przejmuje się zapisami w konstytucji, zabraniającymi dyskryminacji. Gdzie są obrońcy demokracji?

W USA, kilkanaście stanów, w tym np. Floryda, czy Montana zakazało paszportów covidowych, bo wolne społeczeństwo amerykańskie wie do czego taka segregacja może doprowadzić. Polacy, którzy przeżyli segregację sanitarną, jak widać, niczego się nie nauczyli. Poststalinowski układ polityczny, który z niewielkimi korektami, ma wpływ na nasze życie do dziś, realizuje wytyczne z zewnątrz w wielu sprawach, także w kwestii walki z wirusem.

Dziś w radiu RMF FM minister zdrowia Adam Niedzielski przyznał, że paszporty covidowe będą wymagane przy wejściu na koncerty. Ma je sprawdzać organizator. Przy okazji wywiadu minister Niedzielski minął się z prawdą, mówiąc, że zaszczepione osoby podróżujące za granicę nie będą musiały być testowane pod kątem zakażenia koronawirusem. Każde państwo samo reguluje te kwestie i żadne unijne certyfikaty na dzień dzisiejszy nic nie dają. Według aktualnych wytycznych, wjeżdżający do Włoch nadal muszą poddać się testom, mimo że są zaszczepieni!!! Każdy może sobie to sprawdzić TUTAJ.


Tak samo jest w przypadku Wielkiej Brytanii:
„Od 18 stycznia od godz. 4:00 rano podróżni przyjeżdżający do Wielkiej Brytanii drogą lotniczą, promem i pociągiem mają obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu na koronawirusa, wykonanego do 72 godzin przed przybyciem.
    • Akceptowane będą  testy PCR, testy LAMP, test antygenowy i test przepływu bocznego. 
    • Obowiązek dotyczy wszystkich przyjezdnych powyżej 11. roku życia.
    • Negatywny wynik testu nie zwalnia z obowiązku 10-dniowej izolacji po przybyciu z kraju nieznajdującego się na liście korytarzy podróży.
    • Wynik testu musi być przedstawiony w j. angielski, francuskim lub hiszpańskim. Nie będą akceptowane tłumaczenia.” Sprawdź TUTAJ.
Żadne szczepienia nie zwalniają ani z testu, ani z kwarantanny.

Do Czarnogóry, Albanii, Macedonii czy Kolumbii wjedziemy bez szczepionek i bez testów. Wiecej TUTAJ.

Zapowiadana segregacja sanitarna
 26 czerwca odbędzie się koncert w Operze Leśnej.
„Do sprzedaży trafi 50% miejsc z puli biletów ogólnie dostępnych w Operze Leśnej zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, a także dodatkowe miejsca dla osób zaszczepionych (posiadających odpowiedni dokument potwierdzający szczepienie). Weryfikacja osób zaszczepionych będzie się odbywać przed wejściem do Opery Leśnej, na podstawie obowiązującego zaświadczenia w formie wydruku lub aktywnego kodu QR w aplikacji mobilnej.” - informuje muzyka.intera.pl. To jeden z przykładów segregacji sanitarnej.

Według aktualnie obowiązującego rozporządzenia do limitów np. na weselach nie wliczają się osoby zaszczepione.
Ktoś powie: W czym problem? W tym, że rząd może w każdej chwili zmienić sobie rozporządzenie i nakazać limity na wszelkich imprezach, w tym weselach do np. 10 osób, a cała reszta gości będzie musiała być zweryfikowana przez aplikację, czy w jakiś inny sposób. Imprezy mogą być sprawdzane przez policjantów i służby sanitarne. Wszelkie rozporządzenia dotyczące kwestii obostrzeń to buble prawne niezgodne z konstytucją i ustawami. Najlepiej przekonuje się o tym sanepid i policja, masowo przegrywając sprawy w sądach.

PiS w kwestii segregacji sanitarnej stosuje tzw. metodę salami. Odbiera nam wolność po kawałeczku, a potem oddaje, ale tylko troszkę. Potem zabiera jeszcze więcej a oddaje jeszcze mniej. Nie ma żadnych wątpliwości, że przemoc wobec obywateli będzie tylko się rozkręcała. Świadczą o tym słowa samego prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który grozi, że w kwestii szczepień partia być może będzie musiała podjąć decyzje niepopularne politycznie.

Żadna obowiązkowa szczepionka nie budzi tylu kontrowersji i nie powoduje takiej dyskryminacji jak ta „dobrowolna” na COVID-19.
Mamy do czynienia ze zwolnieniami z pracy, zakazami podróżowania, zakazami odwiedzin bliskich i będzie coraz gorzej, jeżeli naród w końcu sie nie ocknie, bo tu naprawdę nie chodzi tylko o kwestię szczepień. Od 11 marca 2020r. mamy w Polsce inny ustrój. Politycy mogą zrobić absolutnie wszystko dzięki rozporządzeniom.

REKLAMA:


Szczepionki w fazie testów. Zaszczepieni mogą chorować
Program szczepień idzie rządowi fatalnie. W tej chwili większość Polaków nie zamierza się szczepić. Największymi antyszczepionkowcami stają się często osoby po pierwszej dawce szczepionki, które źle się czuły, czasem przez kilka dni, miały powikłania i trafiały do szpitala. Takie przypadki miały miejsce również w powiecie garwolińskim. Niestety szpital nie wykazuje wszystkich NOP-ów.
 
Nie ma żadnej podstawy prawnej, logicznej ani medycznej do tego by zmuszać ludzi do stosowania paszportów covidowych. O tym, że osoby zaszczepione mogą chorować i mogą zarażać, mówią producenci szczepionek i eksperci medyczni z całego świata, również ci rządowi.
Czym osoby zaszczepione zasłużyły sobie na specjalne traktowanie, naprawdę trudno zgadnąć.

Tomasz Dzieciatkowski powiedział niedawno w wywiadzie dla portalu medexpres o możliwości zarażania są koronawirusem od osoby zaszczepionej: „ Oczywiście. Takie ryzyko nadal istnieje. Szczepionka w schemacie dwudawkowym daje tylko 95 proc. protekcji. Zawsze istnieje te kilka procent niepewności, że nie zostanie wytworzona odpowiedź poszczepienna. To nie jest tak, że podanie szczepionki indykuje natychmiast odpowiedź poszczepienną. Do pełnego jej wykształcenia potrzeba 10-14 dni. Aby mieć pełen poziom protekcji po pierwszej dawce szczepienia, musi upłynąć w granicach 4-5 tygodni. W tym czasie nie jesteśmy chronieni, nawet jeśli przyjęliśmy szczepionkę” - mówił.

Mało tego!
Na oficjalnej stronie rządowej czytamy:
Zarówno w przypadku szczepionki Comirnaty, jak też szczepionki Moderna na stronach Europejskiej Agencji Leków (EMA)  widnieje informacja, że nie jest znany wpływ szczepienia na przenoszenie wirusa i czy osoby zaszczepione mogą przenosić wirusa SARS-CoV-2. Badania kliniczne są zaplanowane na 2 lata i w ramach dopuszczenia warunkowego firmy będą uzupełniały dane po kolejnych okresowych ocenach.

Sprawdź TUTAJ.


O tym na jakim etapie są badania nad szczepionkami można uzyskać informacje np. na stronach rządowych USA. Szczepionka Pfizer-BioNTech: badanie III fazy jest zarejestrowane na stronie ClinicalTrials.gov pod numerem NCT 4368728. Zgodnie z przedstawionym protokołem badania – badanie III fazy kończy się 31 stycznia 2023 r.
Szczepionka firmy Moderna: badanie III fazy jest zarejestrowane na stronie ClinicalTrials.gov pod numerem NCT04470427. Zgodnie z przedstawionym protokołem badania – badanie III fazy kończy się 22 października 2022 r.
Szczepionka firmy Astra Zeneca: badanie III fazy jest zarejestrowane na stronie Clini-calTrials.gov pod numerami NCT04324606, NCT04400838, NCT04444674. Zgodnie z przedstawionymi protokołami badania kończą się we wrześniu, październiku i grudniu 2021 r.  Tyle, że akurat Astrą mało kto chce się szczepić. Kolejne rządy rezygnują z jej stosowania.

Nie brakuje potwierdzonych przypadków zachorowania na COVID-19 po zaszczepieniu, również w Polsce i to nawet po przyjęciu dwóch dawek szczepionki. Najgłośniejszy przypadek w Polsce to zachorowanie na COVID Krzysztofa Krawczyka, który był zaszczepiony dwiema dawkami Pfizera. Nie brakuje też przykładów młodych osób, które zmarły niedługo po szczepieniu. Tak było w przypadku Kaliny Mróz, 34-letniej dziennikarki Gazety Wyborczej. Zdaniem PR-owców z twitterowego konta „Szczepimysię”, to najpewniej koincydencja czasowa.

Wisienką na torcie jest zachowanie ubezpieczalni, które zapowiadają, że nie wypłacą odszkodowań w razie powikłań poszczepiennych. Do dziś nie ma zapowiadanej przez ministra Dworczyka ustawy o odszkodowaniach za NOP.

Nic tak nie szkodzi programowi szczepień, jak tępa jednostronna propaganda, bez uczciwej debaty ekspertów prezentujących różne opinie. Nic tak nie szkodzi jak przemilczanie, a czasem nawet zakłamywanie kwestii NOP.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Odważni księża (, #IP f3bf72587b) Odpowiedz

Złamanie Prawa Bożego Ks prof dr hab Tadeusz Guz. Taki jest tytuł konferencji tego odważnego i światłego księdza

Dlaczego zaszczepieni ludzie powodują choroby ZDROWYCH ludzi? (, #IP 47f18ce365) Odpowiedz

Dokument Pfizera przyznaje, że zaszczepieni ludzie „rzucają aerozol” cząsteczki zakaźne. Otwórz link i czytaj sam/a... https://www.gloria.tv/post/2YHVjtL48o2i3TvZ6UP1FN4a4

mieszkaniec (, #IP 202d85a876) Odpowiedz

Wspanialy artykul.

nadchodzi faszyzm (, #IP d81a0a6268) Odpowiedz

Jako niezaszczepiony wkrótce pewnie będę musiał nosić na przedramieniu opaskę z gwiazdą kowida aby uważający się za nadludzi mogli mnie opluć na ulicy i nie wpuścić do sklepu, tramwaju czy innych miejsc. Przeraża mnie uległość kościoła który tak dzielnie opierał się w czasie zaborów czy komuny a dzisiaj posłusznie wykonuje polecenia władzy. Zamiast wypowiedzieć stanowcze non posumus to oni posłusznie usunęli wodę święconą z kościołów i wiernym nakazują zakładać kagańce. Czy znajdzie się ktoś odważny jak Wyszyński i powie stanowcze nie? Watpię!

sklep (, #IP 68cd7cb4f6) Odpowiedz

Obecnie po skaoswaniu art 138 KW można nie wpuścić kogoś do sklepu

EMKA (, #IP 68a8a95d62) Odpowiedz

Nie gwiazdę, tylko przekreslonom strzykawke czerwonym paskiem... pzdr dla myślących.. M.K

Jakoś ... (, #IP c1ff7e2b20) Odpowiedz

idioci nie są oznaczani - wyróżniają się sami ...

Napisany komentarz majstersztyk. (, #IP 47f18ce365) Odpowiedz

Brawo!

Kościół katolicki (, #IP 09173373ec) Odpowiedz

Złamanie Prawa Bożego Ks prof dr hab Tadeusz Guz. Nie wszyscy księża obaranieli