KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

2,8 mln zł otrzymają samorządy w powiecie w ramach programu Maluch Plus

Dodano:
garwolin - 2,8 mln zł otrzymają samorządy w powiecie w ramach programu Maluch Plus

Wicewojewoda Mazowiecki Artur Standowicz podpisał z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego umowy w ramach programu Maluch+. Podpisano 9 umów ( w tym dwie dla samorządów z powiatu garwolińskiego) na łączną kwotę 4 848 020,00 zł z przeznaczeniem na dofinansowanie utworzenia 168 miejsc, w tym na funkcjonowanie 44 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3. Uroczystość odbyła się 9 czerwca br. w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie.


W ramach programu ''Maluch+'' podpisano 9 umów, na łączną kwotę 4 848 020,00 zł. Dofinansowanie otrzymała Gmina Wilga na kwotę 825 000,00 zł na utworzenie 25 miejsc opieki w Gminnym Żłobku w Mariańskim Porzeczu oraz Gmina Miasto Pilawa na kwotę 1 980 000,00 zł na utworzenie 60 miejsc opieki w Żłobku Samorządowym w Pilawie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.