KurierGarwoliński.pl

Garwolin Sport

Historyczny sukces! Katarzyna Gałązka i Jan Górski zdobyli najwyższą klasę taneczną A

Dodano:
garwolin - Historyczny sukces! Katarzyna Gałązka i Jan Górski zdobyli najwyższą klasę taneczną A

W niedzielę 13 czerwca wychowankowie i reprezentanci UKS Kordaszewscy Garwolin, Jan Górski i Katarzyna Gałązka, zdobyli najwyższą w naszym kraju klasę taneczną A. To pierwszy taki sukces w historii garwolińskiego tańca towarzyskiego.


Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca w Żabnie, wychowankowie i reprezentanci UKS Kordaszewscy Garwolin Jan Górski i Katarzyna Gałązka wywalczyli najwyższą w naszym kraju klasę taneczną A.

- Jest to przedostatni etap do osiągnięcia wymarzonej przez parę klasy tanecznej S. Klasa S to klasa międzynarodowa. Duma nas rozpiera, ponieważ w historii garwolińskiego tańca towarzyskiego pierwszy raz udało się zawodnikom dojść do tego etapu kariery tanecznej. To wytrwałość, pracowitość i upartość doprowadziła tancerzy do zdobycia zaszczytnej klasy. Ogromne gratulacje i życzymy takiej samej pracowitości i wytrwałości jak do tej pory - mówi opiekun tancerzy Piotr Kordaszewski.

- Nasza para, żeby zdobyć tę klasę musiała stanąć do rywalizacji w wielu turniejach, ponieważ punkty są zbierane na każdym turnieju i zdobycie odpowiedniej ilości punktów daje możliwość przeklasyfikowania pary. Kolejność zdobywanych klas przez pary to: H,G,F,E,D,C,B,A – dodaje właściciel Studio Ruchu Kordaszewscy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.